Chcesz zostać dziennikarzem portalu Wołów ? Pisać aktualności, wiadomości wywiady i budować soje portfolio dziennikarskie? Napisz do nas: biuro@zens.pl  tel: 533024116 A może jesteś świadkiem jakiegoś zajścia wydarzenia i chcesz się podzielić z innymi to też napisz! 

Nowoczesny styl w salonie

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp

Nowoczesna stylistyka doskonale nadaje się dla tych osób, które nie lubią nadmiernej ilości tkanin, dodatków dekoracyjnych. Kolorystyka oparta na prostocie oraz minimalizmie pozwala na stworzenie stonowanego wnętrza. Styl nowoczesny zawiera w sobie bardzo wiele różnych stylistyk począwszy od minimalistycznych rozwiązań, poprzez high-tech, aż po wykorzystujące motywy klasycznych wnętrz, ciepłe wnętrza nowoczesne.

Co zapewnia styl nowoczesny w salonie?

Do najważniejszych atutów nowoczesnego stylu w salonie jest możliwość zapewnienia dużej ilości wolnej przestrzeni. Dodatkowo nowoczesne stylistyka pozwala na łączenie ze sobą różnych pomieszczeń poprzez wyburzanie ścian, co pozwala tworzyć całe strefy funkcjonalne. W nowoczesnym wnętrzu bardzo często salony posiadają dwie kondygnacje z antresolą. Atutem stylu nowoczesnego jest również prostota wnętrza. Poste formy wyposażenia oraz mebli sprawiają, ze wnętrze nie posiada nadmiernych dekoracji. W nowoczesnym wnętrzu doskonale sprawdzają się meble z minimalną ilością zdobień.

Oświetlenie, materiały

Nowoczesna stylistyka to również minimalizm. W salonie w nowoczesnej stylistyce może znaleźć się sofa, telewizor, mały stolik, drobna szafka. Wszelkie dodatki jak obrazy, fotografie na ścianach stanowią jedynie minimalne tło wnętrza. Materiały do nowoczesnego wnętrza można łączyć w ciekawe formy. W nowoczesnym salonie doskonale sprawdzą się szkło, metal, tworzywa sztuczne. Do przewodnich barw zalicza się biel, ale w zakresie kolorystki można stosować wiele niepowtarzalnych oraz oryginalnych połączeń. Do popularnych połączeń kolorystycznych można zaliczyć biel i odcienie szarości. Oświetlenie w nowoczesnym wnętrzu może opierać się na nowoczesnych elementach oświetleniowych jak halogeny, świetlówki, lampy LED. W salonie w stylistyce nowoczesnej światło stanowi ważny element kreowania wnętrza oraz dekorację.

0 0 votes
Daaj ocenę
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x