Chcesz zostać dziennikarzem portalu Wołów ? Pisać aktualności, wiadomości wywiady i budować soje portfolio dziennikarskie? Napisz do nas: biuro@zens.pl  tel: 533024116 A może jesteś świadkiem jakiegoś zajścia wydarzenia i chcesz się podzielić z innymi to też napisz! 

O kabinach prysznicowych słów kilka

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp
O kabinach prysznicowych słów kilka

Urządzając łazienkę, często zastanawiamy się, co będzie bardziej funkcjonalne — wanna, czy prysznic? Ze względu na ograniczenia przestrzenne oraz styl życia, wiele osób wybiera pierwsze rozwiązanie. Dużą popularnością cieszą się zwłaszcza modele polskich producentów, np. kabiny prysznicowe Radaway. Jakie zalety przemawiają za kąpaniem się pod natryskiem i jakie rodzaje kabin wyróżniamy?

Dużo korzyści

Kabina prysznicowa sprawdza się przede wszystkim na małym metrażu. Oczywiście nie jest powiedziane, że mając do czynienia z obszernym pomieszczeniem, nie możemy zdecydować się zarówno na wannę, jak i na stojące urządzenie sanitarne. Oba bardzo dobrze się ze sobą komponują.

Kabina prysznicowa nie zajmuje dużo miejsca, a ze względu na szeroką gamę modeli — producent Radaway również taką dysponuje — pasuje praktycznie do każdej aranżacji wnętrza.

Wspomniane wcześniej kabiny prysznicowe Radaway wykonane są z wysokiej jakości podzespołów, a innowacyjne rozwiązania, np. w postaci mechanizmów unoszenia drzwi w trakcie otwierania, przyczyniają się do ich długoletniej trwałości. Korzystanie z natrysku jest wygodniejsze i dużo bardziej ekonomiczne — nie wiąże się ze żmudnym przygotowywaniem rytuału kąpieli, a i zużycie wody jest mniejsze.

Osobom stale zabieganym, czy aktywnym fizycznie kabina prysznicowa daje możliwość odświeżenia się i orzeźwienia w krótkim czasie (szczególne w upalne dni). Wiele nowoczesnych kabin, w tym również kabiny prysznicowe Radaway, wyposażonych jest w dodatkowe, nowoczesne opcje, takie jak hydromasaż, który pobudza ciało, poprawia krążenie krwi oraz polepsza samopoczucie.

Rodzaje kabin prysznicowych

Na wybór odpowiedniej kabiny prysznicowej wpływ ma przede wszystkim układ przestrzenny łazienki. Rozważyć możemy następujące typy kabin:

  • wolno stojące;

  • przyścienne;

  • narożne;

  • wnękowe.

Pierwszy rodzaj najlepiej sprawdza się na dużych powierzchniach. Takie urządzenia zajmują dużo miejsca. Zamontowanie ich w małej łazience optycznie ją zmniejszy i niekorzystnie wpłynie na nasz komfort jej użytkowania.

Najczęściej stosowane są kabiny przyścienne, w których bateria mocowana jest na jednej ze ścian. Pozostałe boki wykonane są ze szkła lub tworzywa sztucznego. Wśród kabin prysznicowych Radaway znajdziemy mnóstwo tego typu wariantów o różnym kształcie. Kabiny narożne ze względu na swoje usytuowanie, stanowią najlepszą alternatywę w ciasnych łazienkach — montowane są w rogu pomieszczenia. Pozwala to na oszczędność miejsca i dużą swobodę poruszania się w łazience.

0 0 votes
Daaj ocenę
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x