Chcesz zostać dziennikarzem portalu Wołów ? Pisać aktualności, wiadomości wywiady i budować soje portfolio dziennikarskie? Napisz do nas: biuro@zens.pl  tel: 533024116 A może jesteś świadkiem jakiegoś zajścia wydarzenia i chcesz się podzielić z innymi to też napisz! 

Odnów swoją kuchnię

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp

Chciałabyś zmienić swoją kuchnię na nową, wykonanym w nowoczesnym stylu, ale nie masz na to pieniędzy? Nie jesteś sama ze swoim problemem. Meble kuchenne nie należą do tanich. Na kupno samych mebli do nawet małej kuchni, potrzeba około trzech do pięciu tysięcy złotych. Jednak istnieje kilka tańszych sposobów, na zmianę wnętrza twojej kuchni, na bardziej nowoczesne. Jakie to sposoby?

Kuchnię w bardzo prosty sposób, można odnowić. Przede wszystkim wybierz inny kolor ścian. Przemalowanie pomieszczenia nie należy do najdroższych, zwłaszcza jeśli czynność wykonuje się samemu. Kolor, twojej kuchni niech będzie żywy i soczysty. Jeśli chodzi o same szafki to można w nich wymienić same fronty. Opcja ta jest o wiele tańsza, niż kupowanie nowych szafek. Innym rozwiązaniem jest oklejenie ich specjalnymi okleinami, stworzonymi właśnie do odnawiania frontów. Kolejnym, krokiem który powinnaś podjąć to zmiana uchwytów do drzwi i szuflad. Wydawałoby się, że to mało istotny szczegół, ale pomoże to w efekcie końcowym, kiedy to spojrzysz na kuchnię, jako zupełnie nową. Możesz także, spróbować wymienić oświetlenie. Zmiana lampy bądź zamontowanie oświetlenia pod wiszącymi szafkami nada kuchni nowego stylu. Wymiana zlewozmywaka jest dość kosztowna, i musisz poświęcić na to wiele czasu. Spróbuj zamiast tego wymienić tylko baterię, z designerskim wyglądem i przydatnymi funkcjami. Wymienić możesz także podłogę. Mogą to być panele, które są proste do ułożenia, bądź stylowe linoleum. Końcowym etapem, będą z pewnością dekoracje. Koniecznie pozbądź się dotychczasowych.

 

Wspaniałym posunięciem, będzie kupno nowych kwiatów, zmiana rodzaju zasłon na na przykład makaronowe oraz dekorując ściany, nowymi obrazkami. Nowocześnie wygląda także w kuchni półka, na której trzyma się książki kucharskie. A czy ty, już wiesz jak odnowisz swoją kuchnię? Przeanalizuj, rady podane w tym artykule. Z pewnością podsuną ci pomysł, który będziesz mogła zrealizować we własnej kuchni!

0 0 votes
Daaj ocenę
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x