Chcesz zostać dziennikarzem portalu Wołów ? Pisać aktualności, wiadomości wywiady i budować soje portfolio dziennikarskie? Napisz do nas: biuro@zens.pl  tel: 533024116 A może jesteś świadkiem jakiegoś zajścia wydarzenia i chcesz się podzielić z innymi to też napisz! 

Odśwież wnętrze przy pomocy schodów nowoczesnych

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp
Odśwież wnętrze przy pomocy schodów nowoczesnych

Klasyka jest doceniana za to, że od lat broni się przed „wypadnięciem” z listy tego, co uznaje się za ponadczasowe. Nie inaczej jest ze schodami! Bardzo ciężko znaleźć kogoś, kto nie docenia dobrze znanych, masywnych schodów drewnianych, widzianych nie raz w domach naszych rodziców, czy dziadków. Dziś jednak pokażemy Wam, że klasyka nie jest jedyną opcją i nie ma nic złego w wyborze nowoczesnych schodów!

 

Nowoczesne schody?

Co jednak rozumiemy przez termin: nowoczesne schody? Dla nas jest to każdy projekt, który odbiega od tego, co uznajemy za klasykę. Bez wątpienia za takowy możemy uznać na przykład schody wspornikowe, które wyglądają zupełnie tak, jakby wyrastały ze ściany! Możecie się zastanawiać – jak to w ogóle jest możliwe? Otóż cała konstrukcja spoczywa na wspornikach, które są przymocowywane do belki wbudowanej w ścianę. Wbrew pozorom, jest ona tak stabilna, że nie musimy się obawiać tego, że wszystko runie. Wrażenia wizualne także zrobią swoje, a zwłaszcza wtedy, gdy nie postawimy przy nich balustrady. Możemy być pewni, że nasze wnętrze będzie się świetnie prezentować.

Odśwież wnętrze przy pomocy schodów nowoczesnych

Rzadko spotykane schody

Innym ciekawym, lecz kompletnie innym sposobem na unowocześnienie wnętrza jest wykorzystanie schodów o rzadko spotykanych typach jak na przykład schody kręcone czy takie, powstałe przy wykorzystaniu kilku różnych materiałów. Gwarantujemy Wam, że efekt „wow” po wejściu jest naprawdę gwarantowany! W pierwszym przypadku wasi goście zachwycą się tym, jak finezyjne potrafią być schody kręcone. Wy natomiast skorzystacie na tym, że zajmują one naprawdę mało miejsca, przez co bez problemu zagospodarujecie swoje wnętrze tak, jak tylko tego chcecie. Co do materiałów, jest to ciekawe rozwiązanie dla wnętrz minimalistycznych, gdyż w tak prosty sposób, możemy sprawić, że schody staną się głównym punktem wystroju!

Odśwież wnętrze przy pomocy schodów nowoczesnych

Podsumowanie

Jeżeli chcecie odmienić wygląd waszego domu, bez wątpienia schody będą dobrą inwestycją. Zdziwicie się, jak dużą siłę mogą mieć takie ciekawe konstrukcje! Gdy będziecie projektować swój dom, zastanówcie się: czy nie chcecie odejść od klasyki na rzecz schodów nowoczesnych? Jeśli tak zapraszamy do zapoznania się z ofertą sklepu Fontanot, który specjalizuje się w sprzedaży nowoczesnych schodów do Waszego domu.

0 0 votes
Daaj ocenę
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x