Chcesz zostać dziennikarzem portalu Wołów ? Pisać aktualności, wiadomości wywiady i budować soje portfolio dziennikarskie? Napisz do nas: biuro@zens.pl  tel: 533024116 A może jesteś świadkiem jakiegoś zajścia wydarzenia i chcesz się podzielić z innymi to też napisz! 

Okolice Krakowa – idealne miejsce na zakup nowego domu

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp
Okolice Krakowa - idealne miejsce na zakup nowego domu

Wzrasta liczba osób decydujących się na zakup domu w okolicach Krakowa zamiast mieszkania w ścisłym centrum. Głównym powodem jest to, ze ludzie w dzisiejszych czasach coraz bardziej cenią sobie spokój, ciszę i możliwość odpoczynku od miejskiego zgiełku, ale czy tylko to skłania ich do takiej decyzji?

Okolice Krakowa – idealne miejsce na zakup nowego domu

To nie prawda, że dom w okolicach Krakowa to zły wybór pod względem lokalizacyjnym. Komunikacja z centrum jest wciąż bardzo dobra. Decydujący się na zakup nowe domy okolice krakowa nie mają problemu z szybkim dotarciem do szkoły, pracy, galerii handlowej czy urzędu. Zdarza się również, że czasami czas dojazdu jest jeszcze krótszy niż dojazd z jednej dzielnicy na drugą.

Niewątpliwie kupujący domy na sprzedaż okolice krakowa mogą cieszyć się urokami pobliskiej natury. Dookoła jest pełno lasów, łąk gdzie można wybierać się z całą rodziną na niedzielne spacery czy uprawianie sportu. Większość czasu w pracy czy szkole spędzamy w hałasie i smogu. Wracając do domu możemy od tego wszystkiego odpocząć. Powietrze poza centrum jest dużo lepszej jakości, samochodów zaburzających ciszę jest również znacznie mniej.

Cena domu jednorodzinnego, bliźniaka lub szeregowca jest podobna bądź czasami niższa od ceny mieszkania w centrum Krakowa. Oczywiście w tej cenie dostajemy dużo większą powierzchnię mieszkalną. Dochodzi jeszcze ogród, gdzie możemy zrelaksować się na leżaku bądź w basenie. Jeśli mamy dzieci bądź planujemy mieć, również warto rozważyć posiadanie ogrodu. Jest to świetne miejsce gdzie dzieci mogą bezpiecznie bawić się na świeżym powietrzu. W tym czasie możemy odpocząć bądź zająć się obowiązkami domowymi będą spokojni o bezpieczeństwo naszych dzieci. Mieszkając w dużym mieście kolejnym problemem z którym możemy się spotkać posiadając auto jest brak miejsca parkingowego. Samochodów z roku na rok przybywa a miejsc parkingowych jak było mało tak jest. Posiadając w domu własny garaż nie musimy martwić się o to czy wracając zmęczeni z pracy będziemy mieli gdzie zaparkować samochód. Oczywiście jest to tylko kilka plusów mieszkania w domu, ale jak widać warto rozważyć tę opcję.

0 0 votes
Daaj ocenę
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x