Chcesz zostać dziennikarzem portalu Wołów ? Pisać aktualności, wiadomości wywiady i budować soje portfolio dziennikarskie? Napisz do nas: biuro@zens.pl  tel: 533024116 A może jesteś świadkiem jakiegoś zajścia wydarzenia i chcesz się podzielić z innymi to też napisz! 

Oryginalne panele

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp

Nic tak nie przyciąga jak piękna podłoga. Zazwyczaj myślimy, że podłoga to tylko dopełnienie aranżacyjnego wystroju pomieszczenia, a nie główny element pokoju. Tak naprawdę bardzo dużo zależy właśnie, od podłogi. Oryginalny kształt, czy wzór paneli nada niespotykany styl oraz klimat, każdemu pomieszczeniu. Taka nowoczesna podłoga, przeniesie nas oraz naszych gości do świata luksusu.

Bardzo dużą rolę odgrywa kolorystyka. Kolor podłogi musi współgrać z kolorami dominującymi. W żadnym wypadku, nie należy łączyć różnych odcieni drewna. Nie powinno się też na siłę kupować 'prawie’ identycznego koloru podłogi jak meble. Lepiej, aby różnica była widoczna, niż kiepsko maskowana. Bardziej wyrafinowani klienci mogą pozwolić sobie na coś innego niż typowe panele, imitujące drewniane deski. Najnowsze wzory paneli imitują płytki ceramiczne, kładzione w tak zwaną choinkę. Inne, w niczym nie przypominają drewnianych desek. Swoim kształtem oraz nowoczesnym wzorem, wyglądają zupełnie jak kafelki. W jaki sposób przeważają jednak nad kafelkami? Są przede wszystkim ciepłe. Stojąc dłuższy czas bosymi stopami na kafelkach , możemy się nawet przeziębić. Sytuacja wygląda zupełnie inaczej w przypadku takich płytek. Kupując tego typu panele, starajmy się zwrócić uwagę na ich klasę ścieralności.

Takie panele, powinny posiadać klasę ścieralności AC4, gdyż ze względu na codzienne użytkowanie, wzór, mógłby się zetrzeć. Zwracając uwagę na grubość paneli, wybierajmy te o grubości minimum 8 mm. Dobre jakościowe firmy zajmujące się produkcją paneli, udzielają na nie nawet 15 letniej gwarancji. Warto zatem dowiedzieć się ile lat my mamy na zareklamowanie paneli oraz zachowanie potrzebnych do tego dokumentów. Zwróć także uwagę na wyciszenie, które zapewnią ci specjalne płyty,pianki czy też folie. Czy ty zdecydowałaś się już na jeden z najmodniejszych nowych wzorów paneli?

0 0 votes
Daaj ocenę
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x