Chcesz zostać dziennikarzem portalu Wołów ? Pisać aktualności, wiadomości wywiady i budować soje portfolio dziennikarskie? Napisz do nas: biuro@zens.pl  tel: 533024116 A może jesteś świadkiem jakiegoś zajścia wydarzenia i chcesz się podzielić z innymi to też napisz! 

Otwierane zadaszenia – nowość na rynku!

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp

W naszej szerokości geograficznej wybór osłony do przydomowego tarasu lub ogródka restauracyjnego bądź hotelowego jest dość problemowe. Zmienne warunki atmosferyczne – deszcz, wiatr, silne słońce, powodują, że niezbyt łatwo znaleźć idealną osłonę odporną na silny wiatr, deszcz, chroniącą przed promieniami słonecznymi. Wciąż najpopularniejsze markizy trzeba składać podczas silnego wiatru, nie są ochroną przeciwdeszczową, a podczas silnego nasłonecznienia jedynie tworzą cień.

Propozycja zadaszeń tarasowych

Od jakiegoś czasu istnieją na rynku nowoczesne i niezwykle funkcjonalne zadaszenia tarasów marki Tarasola. Marka, jest coraz bardziej rozpoznawalna na polskim rynku i z myślą o potrzebach swoich klientów stworzyła szeroką ofertę nowoczesnych, otwieranych / zamykanych zadaszeń. Tarasole to odpowiedź na potrzeby restauratorów i właścicieli hoteli, którzy dążą do stworzenia miejsca, które będzie dla ich klientów tym najbardziej wyjątkowym i najchętniej odwiedzanym. Także inwestorzy prywatni szukają innowacyjnych i funkcjonalnych zadaszeń na swoje przydomowe tarasy.

Czym charakteryzują się otwierane zadaszenia?

Tarasole to najnowocześniejsze i najbardziej funkcjonalne produkty do osłony tarasu, których ruchomy dach można otwierać i zamykać dostosowując go do panujące aury. Solidna aluminiowa konstrukcja umożliwia postawienie zadaszenia nawet na wietrznych obszarach. Ponadto Tarasola to produkt, który nie wymaga pozwoleń na budowę, co umożliwia szybkie i bezproblemowe postawienie pięknej osłony tarasu. Firma oferuje trzy grupy produktów: nowoczesne osłony przeciwsłoneczne, zadaszenia dedykowane do przedłużenia sezonu na tarasie oraz produkty uzupełniające.

Przedłużenie sezonu

Produkty, za pomocą których można przedłużyć sezon przebywania na tarasie to Tarasola Elegancy, Archetto, Cubic. Posiadają ukryty system odprowadzania wody oraz nieprzemakalną, supertrwałą tkaninę, odporną na promienie UV, dzięki czemu ulewa nie jest problemem. Co więcej, silny wiatr napierający na dach i aluminiową konstrukcję nie jest jakąkolwiek przeszkodą w użytkowaniu. Dzięki zastosowaniu produktów promienników ciepła, przeszkleń, przesłon rolowanych produkty są w stanie zapewnić klientom komfortowe warunki wypoczynku na tarasie od wczesnej wiosny do późnej jesieni.

Osłony przeciwsłoneczne

141711973138452500Osłony przeciwsłoneczne: Tarasola Decor, Technic, Wing, Patio oraz Soltenda są nie tylko trwałe konstrukcyjne na wiatr, ale także wyjątkowe w swoim wyglądzie. Design przypadnie do gustu nie jednemu architektowi. Co więcej Tarasolę Decor oraz Soltendę można zamontować na gotowej konstrukcji klienta.

Każdy inwestor szukający zadaszenia na swój taras lub ogródek restauracyjny powinien zapoznać się z ofertą otwieranych zadaszeń.

0 0 votes
Daaj ocenę
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x