Chcesz zostać dziennikarzem portalu Wołów ? Pisać aktualności, wiadomości wywiady i budować soje portfolio dziennikarskie? Napisz do nas: biuro@zens.pl  tel: 533024116 A może jesteś świadkiem jakiegoś zajścia wydarzenia i chcesz się podzielić z innymi to też napisz! 

Panele, tapety a może… farba?

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp

Jeśli masz już zaplanowane jak umeblujesz kuchnię, to teraz czas na zastanowienie się trochę nad ścianami. Kafelki, panele, tapeta a może po prostu zwykła farba? Istnieje naprawdę bardzo wiele rozwiązań, dzięki którym ściany w twojej kuchni nabiorą blasku i dodadzą pomieszczeniu stylu, o który ci właśnie chodzi. Sama powinnaś się zastanowić co będzie najlepiej pasowało do twojego wnętrza i co będzie najbardziej praktyczne. Do nowoczesnych wnętrz poleca się farby. Stanowią one też jedno z tańszych rozwiązań. Nie wszystkie ściany muszą być tego samego koloru, dwie naprzeciwko siebie mogą być na przykład jasne, a dwie kolejne ciemne. Warto wybrać też takie, z których łatwo będzie zmyć ewentualne zabrudzenie.

Kuchnia jest miejscem, w którym przygotowuje się i spożywa posiłki, nie trudno zatem o ubrudzenie ścian, zwłaszcza jeśli mamy dzieci. Na szczęście producenci wychodzą naprzeciw temu problemowi i większość farb dostępnych na rynku jest wodoodporna oraz 'zmywalna’. Usuwając zabrudzenia ze ściany pomalowanej taką farbą, mamy pewność, że nie ucierpi ona na swoim wyglądzie. Ściana taka powinna prezentować się i błyszczeć tak samo jak przed czyszczeniem. Klasa farby oczywiście powinna być jak najlepsza, do wnętrz takich jak kuchnia polecą się najlepszą pierwszą klasę wytrzymałości. Wszystkie potrzebne informacje znajdziemy na opakowaniu farby, a w razie ewentualnych problemów pomoże nam sprzedawca.

Kolor możemy dopasować do własnych upodobań, paleta barw tego typu farb jest bardzo obszerna. Każdy kolor ma mnóstwo swoich odcieni. Możemy także wybierać pomiędzy farbami błyszczącymi a matowymi.

0 0 votes
Daaj ocenę
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x