Chcesz zostać dziennikarzem portalu Wołów ? Pisać aktualności, wiadomości wywiady i budować soje portfolio dziennikarskie? Napisz do nas: biuro@zens.pl  tel: 533024116 A może jesteś świadkiem jakiegoś zajścia wydarzenia i chcesz się podzielić z innymi to też napisz! 

Parawan, wymarzona dekoracja wnętrza

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp

Każda z nasz przemierza sklepy oraz odwiedza wiele stron internetowych z nadzieją na znalezienie praktycznej dekoracji naszego wnętrza. Chcemy zaskakiwać naszych gości, ale też czerpać korzyści z funkcjonalności naszych dekoracji. Jedną z nich może być po prostu parawan. Kiedyś spełniał się w praktyce, a dziś cieszy nasze oko. W sklepach jest dostępnych ich mnóstwo wzorów kolorystycznych i modeli, dzięki czemu będziesz mogła z łatwością dopasować któryś do swojego wnętrza. Parawany, wykonywane są także z różnego rodzaju materiałów. Możemy spotkać parawany bawełniane, papierowe a także wykonane z drewna czy bambusa. Jeżeli drzemie w dobie dusza majsterkowicza, oraz masz swoją wizję na temat tego jak ma wyglądać, możesz zrobić go sama.

Ale gdzie można postawić taki parawan? Czy nie będzie on tylko przeszkadzał w mieszkaniu? Nie, pod warunkiem, że postawimy go w odpowiednim miejscu. Parawanem można podkreślić styl panujący w pokoju. Możemy ustawić go w kącie pokoju, tak by dekorował pomieszczenie wzorem. Innym rozwiązaniem, jest subtelne przedzielenie pomieszczenia. Jest to bardzo praktyczne w małych mieszkaniach takich jak kawalerka. Część sypialna możemy oddzielić od dziennej. W ten sposób odwiedzającym nas gościom, nie będzie się od razu rzucało w oczy łózko, które jest przecież naszym intymnym miejscem. Nawet, jeżeli nie chcemy oddzielać żadnej części pomieszczenia, zastanów się w jaki sposób parawan może być ozdoba w twoim domu. Jeśli masz duża niezagospodarowaną ścianę, to nie masz na co czekać. Wystarczy pomalować ją na jednolity kolor. Kolejnym krokiem będzie dobranie parawanu, wzorem odpowiadającym naszym oczekiwaniom. I ustawić go tak, by w ciekawy sposób zasłaniał tą ścianę.

Parawan, może być, nie tylko praktycznym elementem wyposażenia naszego mieszkania, ale także może stanowić wspaniałą dekorację. W zależności od jego rodzaju, ceny potrafią być naprawdę różne, jednak zawsze wybierzesz coś dla siebie.

0 0 votes
Daaj ocenę
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x