Chcesz zostać dziennikarzem portalu Wołów ? Pisać aktualności, wiadomości wywiady i budować soje portfolio dziennikarskie? Napisz do nas: biuro@zens.pl  tel: 533024116 A może jesteś świadkiem jakiegoś zajścia wydarzenia i chcesz się podzielić z innymi to też napisz! 

Płytki ceramiczne

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp

Zastanawiasz się co położyć na swoje podłodze? Nie jest to łatwy wybór, choćby z tego powodu, że jest to wybór na co najmniej kilka lat. Podłoga powinna dopasować się do wystroju wnętrza i zarazem być funkcjonalna. Postaw zatem na płytki ceramiczne. Jest to bardzo praktyczne rozwiązanie oraz najtrwalsze z możliwych. Płytki ceramiczne wyglądają bardzo efektownie. Na rynku dostępnych jest ich wiele modeli oraz kolorów. Dzięki temu będziemy mogli dobrać sobie najodpowiedniejsze płytki do naszego wnętrza. Możemy wybierać także spośród ich wielkości a także zadecydować czy mają być matowe czy błyszczące. A co można powiedzieć o ich konserwacji? Wystarczy przecierać je wodą z delikatnym płynem. Zaschnięte plamy oleju oraz innych substancji mogących wyrządzić szkodę na drewnianej podłodze, z płytek usuniemy szybko i bezproblemowo.

Trwałość płytek ceramicznych przejawia się przede wszystkim w odporności na kontakt z wodą. W przeciwieństwie do paneli, które nasiąkną wodą i 'napuchną’ tworząc nieestetyczne wybrzuszenia. Płytki ceramiczne są także odporne na uderzenia, oraz zarysowania. Z płytek ceramicznych nie zejdzie nam też szybko kolor, gdyż mają one wysoką klasę ścieralności. Wybierając płytki ceramiczne warto zwrócić uwagę na ich antypoślizgowość, dzięki czemu zmniejszymy ryzyko upadku.

Płytki ceramiczne mogą dodać naszemu wnętrzu nietypowego design. Pomyśl na jakim ich kolorze czy dostępnym wzorze, meble będą prezentować się najlepiej. Płytki ceramiczne to też danie swobody swojej wyobraźni i twórczości aranżacyjnej. Możemy łączyć ich wiele modeli oraz kolorów w jedną całość. Pamiętaj o tym, by fuga do płytek na podłogę nie była zbyt jasna, gdyż szybko się zabrudzi i nie będzie wyglądała efektownie. Jasną fugę, też się bardzo źle czyści. Przed wyjściem na zakupy przeanalizuj zatem każdy szczegół twojej podłogi.

0 0 votes
Daaj ocenę
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x