Chcesz zostać dziennikarzem portalu Wołów ? Pisać aktualności, wiadomości wywiady i budować soje portfolio dziennikarskie? Napisz do nas: biuro@zens.pl  tel: 533024116 A może jesteś świadkiem jakiegoś zajścia wydarzenia i chcesz się podzielić z innymi to też napisz! 

Podwieszany sufit

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp

Planując remont mieszkania musimy zastanowić się nad każdym szczegółem, biorąc pod uwagę najnowsze rozwiązania i dostępny design. Zwykłym prostym ścianom możemy nadać życia, kładąc na nie wymyślne gładzie bądź kolory farb. A czy zastanawiałeś się już nad sufitem? Czy musi być zwykły, taki jak wszędzie ozdobiony jedynie kryształowym żyrandolem, który będzie Ci tylko ciężko zachować w odpowiedniej czystości? Skądże! Okazuje się, że sufit może być ozdoba samą w sobie. Przyjrzyjmy się zatem bliżej Sufitowi Napinanemu.

Sufit napinany jest pewnym rodzajem sufitu podwieszanego. Jednak może mieć on dowolny kształt, nawet kolisty czy trójwymiarowy. Zależy to tylko od tego co najbardziej nam się spodoba. Nie ma żadnych zastrzeżeń dotyczących montowania takiego sufitu. Jest on bardzo lekki dlatego nadaje się do każdego rodzaju pomieszczeń, nie przepuszcza także wilgoci. Zamontowanie lamp nie jest wielkim wyzwaniem, gdyż nie potrzeba do tego żadnych wzmocnień. Sufit taki może odbijać jak lustro to co mamy w pomieszczeniu, może także symulować rozgwieżdżone niebo. Bardziej klasycznym rozwiązaniem będzie jednolity pięknie błyszczący kolor. Nie musimy się bać, że utrzymanie w należytej czystości takiego sufitu sprawi nam wielką trudność. Sufit taki jest antyelektrostatyczny i czyści się go raz na pięć do siedmiu lat specjalnym preparatem, w odróżnieniu od zwykłego malowanego sufitu, który chcąc nie chcąc należy co dwa lata odświeżyć.

Decydując się na taki rodzaj sufitu, wzbudzimy w naszych gościach podziw i wielki zachwyt. My sami będziemy zadowoleni z jego wielkiej użyteczności. Nastrój i widok jaki wprowadzi do naszego domu, nie będzie równał się z niczym innym. Jak najszybciej zapoznaj się z dostępnymi wzorami, oraz przemyśl co będzie pasowało do wystroju Twojego mieszkania i do dzieła!

0 0 votes
Daaj ocenę
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x