Chcesz zostać dziennikarzem portalu Wołów ? Pisać aktualności, wiadomości wywiady i budować soje portfolio dziennikarskie? Napisz do nas: biuro@zens.pl  tel: 533024116 A może jesteś świadkiem jakiegoś zajścia wydarzenia i chcesz się podzielić z innymi to też napisz! 

Pomysł na niewykorzystane wnęki!

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp

Z pewnością w wielu domach czy nawet mieszkaniach piętrowych znajdziemy różnego rodzaju wnęki, które nie sposób wykorzystać w żaden racjonalny sposób – tak nam się może z początku wydawać. Nie oznacza to jednak, że taką przestrzeń możemy traktować jako graciarnię i składować w niej mniej istotne rzeczy. W gruncie rzeczy doprowadzi to do powstania w pewnym sensie piwnicy oraz niepotrzebne składzika. Względnie prostym rozwiązaniem okazuje się wykorzystanie wnęki jako swoistej garderoby czy szafki – oczywiści jeżeli mamy odpowiednio dużą wnękę, gdyż ogranicza nas wyłącznie wyobraźnia.


2

Wnęka może więc być idealnym miejscem na „składzik” z ubraniami, bielizną czy butami. Tak dobrze wykorzystane miejsce z całą pewnością upiększy nasz dom oraz pozwoli zaoszczędzić sporo miejsca w mieszkaniu oraz pieniędzy. W jaki sposób? Nasz pomysł pozwoli z rezygnacji szafki, którą musielibyśmy kupić – pozwala to więc zaoszczędzić nie tylko miejsce, ale i sporo gotówki. Stworzenie odpowiedniej garderoby wymaga nieco wysiłku, pasji i zaangażowania. Pozawala jednak dostosować ją do własnych potrzeb i umieścić pułki czy rurki w tym miejscu, gdzie akurat tego będziemy potrzebować. Mnogość konfiguracji takiego miejsca jest z pewnością bezwzględnym atutem, gdyż możemy stworzyć miejsce na nasze ubrania tak jak nam się podoba. Oczywiście inaczej będziemy traktować większą wnękę, a inaczej mniejszą. W każdym przypadku istnieje jednak możliwość stworzenia czegoś wymyślnego i wyjątkowego.

3

Efektem swoich prac możemy pochwalić się nie tylko znajomym, ale także rodzinie. Zyskamy przede wszystkim sporo uznania za dobrze wykorzystane miejsce. Warto pamiętać o elementach z jakich będzie składać się nasza garderoba. Różnego rodzaju półki czy rurki – oraz inne elementy – możemy dostać w większych sklepach powiązanych z aranżacją wnętrz. Tego rodzaju zestawy nie są drogie, choć ich cena jest zależna od materiału z jakiego się składają.

0 0 votes
Daaj ocenę
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x