Chcesz zostać dziennikarzem portalu Wołów ? Pisać aktualności, wiadomości wywiady i budować soje portfolio dziennikarskie? Napisz do nas: biuro@zens.pl  tel: 533024116 A może jesteś świadkiem jakiegoś zajścia wydarzenia i chcesz się podzielić z innymi to też napisz! 

Porządek w kuchni musi być!

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp

Niewątpliwie każda z kobiet próbuje wprowadzić w swoim domu zasady dotyczące porządku, które dotyczą wszystkich domowników – nawet gości. Zasad tych nie powinno się łamać – to prośba do was panowie. Oczywiście względną czystość należy zachować przede wszystkim w kuchni, dlatego że jest to miejsce wiecznego „urzędowania” wszystkich domowników. To w niej spędzamy większą część swojego czasu, przygotowując posiłki. Zapewne każdy z nas stwierdzi, że nie ma wystarczająco wielkiej kuchni – po prostu zawsze brakuje miejsca. Wynikiem tego jest fakt, że w kuchni musi się znaleźć miejsce na wszystko – i to dosłownie! Z wiadomych przyczyn w kuchni najwięcej miejsca będziemy potrzebować na artykuły spożywcze, choć musimy liczyć się także z miejscem na drobiazgi, naczynia czy inne przedmioty potrzebne do przygotowania posiłków – takie jak patelnia, garnki, porcelana etc.

Moda jest krótka i szybko odchodzi – podobnie jest z meblami. Z tego względu nie warto wybierać coraz to bardziej wymyślnych wzorów i kolorów, które po pewnym czasie stracą swój urok – choć jest to rzecz jasna kwestia gustu. Najlepsze meble to te o niewielkich rozmiarach, ale zdolne do przechowywania najpotrzebniejszych przedmiotów – wiem, wiem, dziwnie to brzmi. W dzisiejszych czasach projektanci skupiają się na wykorzystania każdego centymetra w powierzchni naszego domu – wykorzystanie przestrzeni to znak naszych czasów.

Meble powinny nam służyć naprawdę długo, o ile wykonane są z naprawdę dobrego materiału i pod warunkiem, że regularnie je czyścimy. Małe meble zdecydowanie łatwiej utrzymać w należytym porządku i czystości. Dodatkowo szafki powinny być uchylane frontami w górę – dobre rozwiązanie na kilka szafek. Jeżeli jesteśmy w posiadaniu kolejnego pomieszczenia znajdującego się obok kuchni – najlepiej małe – pomyślmy o rozbudowaniu spiżarni – w ten sposób zaoszczędzimy niepotrzebnie wykorzystane miejsce w kuchni.

0 0 votes
Daaj ocenę
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x