Chcesz zostać dziennikarzem portalu Wołów ? Pisać aktualności, wiadomości wywiady i budować soje portfolio dziennikarskie? Napisz do nas: biuro@zens.pl  tel: 533024116 A może jesteś świadkiem jakiegoś zajścia wydarzenia i chcesz się podzielić z innymi to też napisz! 

Pralka w małej łazience

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp

Łazienka jest centralnym miejscem w domu. Powinna być tak urządzona by korzystanie z niej nie stanowiło dla nas żadnego, poważniejszego problemu. Zagospodarowanie małej łazienki, tak by ta była funkcjonalna pod względem poruszania się w niej, i zawierała wszystkie niezbędne elementy jest nie lada wyzwaniem. Zazwyczaj w łazience muszą znaleźć się takie elementy jak wanna bądź prysznic, umywalka, sedes oraz pralka. Umieszczenie tych wszystkich elementów w czterech metrach kwadratowych, albo jeszcze mniejszej powierzchni może okazać się bardzo trudne.

Właśnie w związku z tym potrzeba kilku sprytnych rozwiązań. Wannę zawsze można zamienić na kabinę prysznicową, i w wolne miejsce wstawić pralkę. Przy jej zakupie warto rozglądać się za taką, która ma stosunkowo małe rozmiary. Wbrew pozorom, istnieją pralki, które możemy postawić w praktycznie każdym kącie. Jeśli jednak mamy już pralkę, i nie należy ona do najmniejszych, a nie uśmiecha nam się zakup nowej możemy ją usytuować gdzie indziej niż w łazience. Pralkę można umieścić w kuchni. Dobrym wyjściem będzie niejakie zabudowanie jej w meblach kuchennych. Wiadomo, że nie będziemy mogli przymocować do niej frontu, ale jak najbardziej może ją przykrywać blat. Nie będzie wtedy aż tak bardzo odstawać od całości. Kupując pralkę, możemy zapytać czy nie ma ona także funkcji suszenia prania. Jeśli ma, zainwestujmy trochę więcej pieniędzy i oszczędźmy sobie kłopotu z późniejszym rozkładaniem suszarek.

Suszarka do ubrań może być zabudowana w łazience bezpośrednio nad samą pralką. Modne w tym sezonie są też umywalki nablatowe. Wystarczy stworzyć lub zamówić gotowy blat, zamontować go nad pralką a na blacie umieścić umywalkę. Jest to, także często wykorzystywany sposób na organizację miejsca w małej łazience. To czy pralka będzie znajdować się w kuchni czy w łazience, nie jest tak naprawdę ważne. Liczy się swoboda korzystania z urządzeń. A ty, który z wyżej wymienionych sposobów, możesz wykorzystać w swoje łazience?

0 0 votes
Daaj ocenę
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x