Chcesz zostać dziennikarzem portalu Wołów ? Pisać aktualności, wiadomości wywiady i budować soje portfolio dziennikarskie? Napisz do nas: biuro@zens.pl  tel: 533024116 A może jesteś świadkiem jakiegoś zajścia wydarzenia i chcesz się podzielić z innymi to też napisz! 

Prezenty Szczecinek

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp
Co kupić mężczyźnie?

Wiadomo, ilu mężczyzn, tyle szczegółowych marzeń i preferencji. O ile prezent dla ukochanego powtarza się nie tak ważny (jednak po latach związku może trudniejszy?), o tyle najistotniejsze wysiłki budzi pytanie, jakie prezenty dla mężczyzn spodobają się tacie, koledze czy dziadkowi. Oto kilka pomysłów, również dla ukochanych.

Prezenty Drawno

1. Zabawne

Wśród prezentów dla panów z poczuciem humoru znaleźć potrafią się personalizowane gadżety, takie jak śmiesznie wykonane spinacze, długopisy czy przyciski do druku z nazwiskiem i zabawnym komplementem wobec posiadacza, zestaw – nadmuchanych – balonów z helem, fartuszek kuchenny, podtrzymywacz do odpowiedzialność w ciekawym kształcie, imprezowy kapelusz, maszynka do prowadzenia waty cukrowej, peruka, okładka na książkę z pomieszczeniem na flaszkę alkoholu czy kolejka z szynami lub klocki lego (zwłaszcza, jeśli znamy dziecięce upodobania obdarowywanego).

Co kupić mężczyźnie?

Co kupić mężczyźnie?

Dobrym wyborem, bo przyjemnym, wydajnym i określonym w sum od nas, są podkoszulki z nadrukami. Dla kolegi, przyjaciela, męża, ukochanego – możemy wymyślić dowolny napis lub wybrać drink z polecanych. Oczywiście potrafią być obecne wpisy w stylu: „Jestem najdumniejszy na świecie” albo „Jeśli więc czytasz, czemu nie pójdziemy na kawę?” ( ta raczej dla brata lub znajomego). Dla człowieka, kogo mniej znamy, lub uważamy za poważniejszą osobę, wybrać możemy obraz z stronie, którą ceni, czy obrazek wznoszący się do jego zainteresowaniami, jak super samochód, gry komputerowe albo wędkowanie.

Zobacz również pożyczka mikrokasa

2. Do centrum przez żołądek

Niemal jednak doskonałym projektem na podarunki dla mężczyzn będzie…. jedzenie. Można upiec w zakładzie tort czy ciasto z nadrukiem „Dla najlepszego…”, osiągnąć dobre wino. Niejednego ucieszy też koszyk pełen przysmaków, na przykład w systemu kuchni włoskiej lub skandynawskiej. Zwłaszcza samotnie mieszkający mężczyźni docenią pewnie troskę o ich żołądki. Nie zapominajmy też jednak, że i wśród panów znaleźć można wielu szefów kuchni, także w nowoczesnych etapach nie będzie zaskoczeniem prezent, który ułatwi im parzyć znakomitą kawę czy niebanalne herbaty. Tu jednak powinien być ostrożnym, nie każdego taki prezent ucieszy!

3. Klasycznie

Nadal bywają też ponadczasowe klasyczne prezenty dla klientów, jak kremy do golenia, golarki, swetry, czapki, krawaty oraz pozostałe dziedzin garderoby. Klasykiem są także książki – gdy nie znasz dobrze gustu pana, któremu kupujesz taki prezent, jednak możesz zaryzykować leksykon (na przykład zbierający ciekawe wydarzenia wieku czy super wynalazki technicznie). Spodobać potrafią się również albumy, choćby ilustrujące najlepsze miejsca świata lub największe ludzkie wyczyny. Ciekawe prezenty dla facetów to i mapy – na przykład do zawieszenia na ścianie, także te nowe, kiedy również kopiowane na stare. I dokładnie: narzędzia (wkrętarka, wiertarka, zestaw śrubokrętów – pod warunkiem, że nie będzie owo potrafiło być odczytane jako złośliwa aluzja – no, chyba, że chcesz ją dopuścić!) oraz elektronika. Mężczyźni kochają elektroniczne gadżety – od drugiego smartfona, przez zegarek mierzący tętno i szukający jakość snu, po lokalizator sposobów i portfela.

Drodze istnieje także dużo. Prezenty dla facetów to przecież oraz wszelkie wyposażenie sportowe czy górskie, wygodny fotel, i nawet miękki pled i poduszka, by mogli dobrze odpocząć. Pamiętajmy, że istotne są słowa, których użyjemy, dając coś istotnemu dla nas mężczyźnie.
Wiele informacji
Więcej porad znajdziesz na części Co kupić mężczyźnie? na której oglądają się prezenty i gadżety dla klientów.

 

0 0 votes
Daaj ocenę
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x