Chcesz zostać dziennikarzem portalu Wołów ? Pisać aktualności, wiadomości wywiady i budować soje portfolio dziennikarskie? Napisz do nas: biuro@zens.pl  tel: 533024116 A może jesteś świadkiem jakiegoś zajścia wydarzenia i chcesz się podzielić z innymi to też napisz! 

Prostota w sypialni metodą na sukces!

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp

Czy prostota może się komukolwiek podobać? Z pewnością tak! Prostota w sama w sobie jest piękna, jednak magia tego stylu polega na odpowiednim dobraniu wszystkich elementów w całość i choć nie będzie ich zbyt wiele to z pewnością muszą być dobrane z odpowiednią rozwagą – przede wszystkim musi dominować pragnienie naturalności. Tak naprawdę każdej sypialni można nadać odpowiedni charakter poprzez odpowiednie elementy dekoracyjne, które nie mogą być jednak przesadnie eksponowane. Nasza sypialnia nie może stać się nijakim pomieszczeniem, lecz musi mieć głębie i duszę, którą uzyskamy przez odpowiednie dbanie o najdrobniejsze szczegóły.

3

Warto jednak zauważyć, że o ostatecznym wyglądzie naszej sypialni decydują kolor ścian oraz ubranie naszego łóżka. Dlaczego? Ponieważ te elementy rzucają się najbardziej w oczy zaraz po wejściu do naszego pomieszczenia. Zadbaj o takie szczegóły jak wygląd, kształt oraz odcień poduszek. Pamiętaj także o kappach, które tak naprawdę powinny być dwie – jedna większa od drugiej. Nasza sypialnia stanie się dużo bardziej atrakcyjna jeśli zdecydujemy się na wybór prostych i naturalnych materiałów. Świetnym elementem sypialni będą z pewnością drewniane meble o naturalnych kolorach. Naturalne drewno jest tym czego potrzeba prostej i nieskomplikowanej sypialni – my z całą pewnością będziemy dobrze czuć się w otoczeniu naturalności.

2

Pamiętajmy jednak o użyciu kolorów, które są stonowane – najbardziej dotyczy to kolorów tkanin łóżka oraz podłogi. Nie mniej ważnym elementem jest także dekoracja okna – nie każdy jednak je ma. Okna powinny być spowite białą lub kremową lekką materią. Ostatnia radą jest minimalizm w wyborze mebli do naszej sypialni. Nie pozwólmy by było ich zbyt wiele! W prostej sypialni z pewnością o wiele lepiej będzie nam kłaść się spać oraz wysypiać.

0 0 votes
Daaj ocenę
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x