Chcesz zostać dziennikarzem portalu Wołów ? Pisać aktualności, wiadomości wywiady i budować soje portfolio dziennikarskie? Napisz do nas: biuro@zens.pl  tel: 533024116 A może jesteś świadkiem jakiegoś zajścia wydarzenia i chcesz się podzielić z innymi to też napisz! 

Pudełka na zabawki

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp

W większości domków lub nawet mieszkań dziecko posiada swoją własną przestrzeń, gdzie zazwyczaj śpi lub się bawi – jest to jego własny pokój. W takiej sytuacji często irytującym faktem jest zagracony pokój przez różnego rodzaju zabawki, które porozrzucane są zazwyczaj w całym pomieszczeniu. Sytuacja ta z pewnością nie jest komfortowa dla samych rodziców, chodź dzieci nie widzą w tym nic złego – skoro to jego pokój to może też znajdować się w nim jego własny bałagan. Dobrym sposobem na znajdujące się w pokoju zabawki, może okazać się specjalny kuferek, tudzież pudełko dla zabawek. Takiego rodzaju pudełka są z pewnością niezwykle pomocne, w chwilach kiedy rzeczywiście chcemy zapanować nad nie małym bałaganem – np. podczas spania zamykając go na kluczyk.

 

Przedmioty te pełnią także rolę edukacyjną, gdyż pozwalają u dziecka wyrobić odpowiednią dyscyplinę, a także uczą porządku jaki powinien panować w ich pokoju. Rodzice mają też pełną kontrolę nad tym co dzieje się w pokoju dziecka – czy w nocy nie potyka się o jakąś zabawkę etc.

 

Jakiego rodzaju pudełka są najlepsze? W większości przypadków egzamin zdają pudełka plastikowe z pokrywką, gdyż można je elegancko położyć jeden na drugim – ewentualny wypadek z ich udziałem nie będzie bolesny. Dzięki użytemu plastiku są one lekkie i poręczne, tak iż z łatwością umieścimy jest wzdłuż ściany – można je odznaczyć, poobklejać lub po prostu kupić różne kolory, tak by każdy mógł służyć do czegoś innego. Innym rozwiązaniem wydaje się zakup ruchomych szuflad, które jeszcze z większą łatwością przemieścimy z jednego miejsca na drugie – tego rodzaju szafki stosuje się zazwyczaj pod łóżkiem (wsuwa się je pod łóżko). Są zarówno wygodne, jak i bezpieczne. Nie wszystko jednak nadaje do przechowywania w pudłach czy szafkach – np. książki czy małe figurki, które dość ciężko będzie odnaleźć w gąszczu wszystkich zabawek. Rozwiązaniem będzie montaż płaskich półeczek, gdzie z powodzeniem zamieścimy drobniejsze i bardziej podatne na uszkodzenia przedmioty.

0 0 votes
Daaj ocenę
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x