Chcesz zostać dziennikarzem portalu Wołów ? Pisać aktualności, wiadomości wywiady i budować soje portfolio dziennikarskie? Napisz do nas: biuro@zens.pl  tel: 533024116 A może jesteś świadkiem jakiegoś zajścia wydarzenia i chcesz się podzielić z innymi to też napisz! 

Rolety mini dzień-noc – najważniejsze informacje

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp
Rolety mini dzień-noc - najważniejsze informacje

Ostatnio dużą popularnością cieszą się tzw. Rolety mini dzień-noc. To bardzo praktyczne i ułatwiające życie rozwiązanie, dlatego nic dziwnego, że są tak chętnie wybierane przez właścicieli domów i mieszkań. Poznaj najważniejsze informacje na temat tych przesłon i zdecyduj, czy to rozwiązanie dla Ciebie. Zapraszamy do przeczytania naszego artykułu!

Czym są rolety mini dzień-noc?

Miniroleta dzień-noc to nowoczesny i trwały system zaciemniania wnętrz na skrzydło okienne. Jest połączeniem klasycznej rolety oraz żaluzji, za sprawą którego można regulować stopień zaciemnienia wnętrza przy użyciu poziomych pasów rolety. Roleta mini dzień-noc zapewnia swobodne przysłonienie dowolnego fragmentu okna. Montowana jest wyłącznie do użytku wewnętrznego.

Dlaczego warto postawić na mini rolety dzień-noc? Zalety takiego rozwiązania

Wśród najważniejszych plusów rolet tego typu można wyszczególnić:

  • Łatwość montażu oraz demontażu – rolety mini dzień noc montuje się bezinwazyjnie za pomocą specjalnych haczyków lub dwustronnej taśmy klejącej. Taki montaż nie wymaga żadnych dodatkowych narzędzi ani sprzętów, jest szybki i bezproblemowy.
  • Konstrukcja oparta na prowadzeniu żyłkowym – to jedna z największych zalet tego rodzaju rolet. Prowadzenie żyłkowe pomaga w odpowiednim prowadzeniu rolety, a tym samym – pozwala uniknąć krzywego zwijania się tkaniny. Ponadto prowadzenie żyłkowe odpowiada za utrzymanie tkaniny blisko okna nawet po jego uchyleniu. To sprawia, że prześwit między roletą, a ramą okna jest praktycznie niewidoczny.
  • Możliwość regulacji stopnia nasłonecznienia – pasy transparentne oraz zaciemniające umożliwiają dowolną regulację poziomu słońca wpadającego do pomieszczenia. Jest to doskonałe rozwiązanie zarówno nocą, jak i za dnia.
  • Wysoka estetyka i łatwość dopasowania – szeroka paleta kolorów tkanin sprawia, że rolety mini dzień-noc pasują do każdego wnętrza. Ponadto te rolety wyróżniają się eleganckim wyglądem uzyskanym dzięki schowaniu się tkaniny w specjalnej ramie. Takie rozwiązanie daje mnogość pomysłów na fantastyczną aranżację wnętrza.

Ile kosztują mini rolety dzień noc?

Cena tego rodzaju rolet zależy oczywiście od ich konkretnych wymiarów. Zawsze należy najpierw dokładne wymierzyć okno, aby podczas zakupów dobrać właściwy rozmiar. Zazwyczaj koszt oscyluje w graniach kilkudziesięciu złotych za sztukę. Oszczędnością jest to, że do montażu osłony nie trzeba dokupować żadnych dodatkowych rzeczy.

0 0 votes
Daaj ocenę
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x