Chcesz zostać dziennikarzem portalu Wołów ? Pisać aktualności, wiadomości wywiady i budować soje portfolio dziennikarskie? Napisz do nas: biuro@zens.pl  tel: 533024116 A może jesteś świadkiem jakiegoś zajścia wydarzenia i chcesz się podzielić z innymi to też napisz! 

Ściana za łóżkiem – jak udekorować?

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp

Dekorując mieszkanie, powinniśmy przykładać uwagę, nawet do najmniejszych szczegółów. Jeśli chodzi o sypialnię, to ważne by zagospodarować każdy kąt. Nie chodzi tu o dobranie odpowiednich mebli. Okazuje się, że przestrzeń na ścianie bezpośrednio za łóżkiem ma ogromne znaczenie. A czy ty już wiesz w jaki sposób ją zagospodarujesz?

Sypialnia, oraz łóżko się w niej znajdujące jest ostoją spokoju i relaksu, jakiej pragniemy po całym dniu pracy. Często też przed snem, sięgamy po ulubioną książkę. Potrzebny nam będzie zatem zagłówek do łóżka. Jeśli nie mamy takiego zamontowanego bezpośrednio do ramy łóżka, warto pomyśleć o innym, który montuje się na ścianie. Zagłówek służy mnie tylko naszej wygodzie ale też ochrania ścianę przed zabrudzeniami. Jeśli regularnie opieralibyśmy się o samą ścianę, szybko będzie trzeba ją malować. Zagłówki montowane do ściany, często wykonywane są z delikatnego pikowanego materiału. Dodatek, taki stanowi wspaniałą dekorację wnętrza. Wykonuje się je na wymiar, także nie będzie problemu z dopasowaniem go do szerokości łóżka. Innym rozwiązaniem, są specjalne zagłówki, będące jednocześnie szafką w której możemy trzymać książki, kubek z wodą czy inne przedmioty, które warto mieć pod ręką. Innym pomysłem jest wygospodarowanie wnęki, w ścianie, która również może służyć nam jako półka. Możemy ją także dodatkowo oświetlić od środka. Takie, półki wewnątrz ściany wyglądają bardzo efektownie.

Innym elementem, jaki można wprowadzić do pomieszczenia jest szerokie lustro w dostojnej ramie, rzecz jasna dopasowana do stylu pomieszczenia. Jednak jak radzą zasady feng shui nie powinno się umieszczać lustra w pokoju przeznaczonym do snu. To w jaki sposób, zdecydujemy się zaaranżować, ścianę bezpośrednio za naszymi głowami w łóżku zależy tylko i wyłącznie od nas. Jednak nie zapomnijmy, o niej gdyż może stanowić swoiste dopełnienie całego pokoju, szczególnie w przypadku, gdy łóżko jest dość szerokie jak na przykład 160 cm. Nie bójmy się tej przestrzeni, niech stanowi dla nas wyzwanie.

0 0 votes
Daaj ocenę
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x