Chcesz zostać dziennikarzem portalu Wołów ? Pisać aktualności, wiadomości wywiady i budować soje portfolio dziennikarskie? Napisz do nas: biuro@zens.pl  tel: 533024116 A może jesteś świadkiem jakiegoś zajścia wydarzenia i chcesz się podzielić z innymi to też napisz! 

Seks Dębno zadzwoń 70 877 70 53 wewnętrzny 124

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp
sex

1. Przeciętna osoba uprawiając seks przez 30 minut, spali 200 kcal. Nie niszcz się, jeśli uważasz, że końcu nie wytrzymasz- statystyki pokazują bowiem, że średnia długość stosunku (bez gry wstępnej) to 13 minut.

Seks Barwice zadzwoń 70 877 70 53 wewnętrzny 124

 

Kolejne 10 bardzo potrzebnych ciekawostek o seksie

wejdź i ruchaj

2. Asfiksjofilia to fetysz polegający na odczuwaniu podniecenia podczas duszenia partnera seksualnego lub podczas bycia poprzez niego pitym. Uczy się, że przez takie „imprezy” na świecie umiera od 500 do 1000 osób rocznie.

3. Uczy się, iż w krajach wysoko rozwiniętych do 50% ludzi umiera na choroby układu krążenia. Badania wykazały zaś, że wystarczy uprawiać seks raz w tygodniu, by zminimalizować ryzyko zgonu z powodu chorób serca aż o 30%!

4. Zdecydowana większość kobiet ma całowanie szyi, delikatne klapsy, czy możne trzymanie jej nadgarstków (oznaka Twojej dominacji) za bardzo interesujące. Większość osób nie ma także nic przeciwko niegrzecznym słówkom szeptanym do ucha. Tym, co drażni osoby najbardziej, jest z kolei facet, który podczas seksu jest zdecydowanie lekki zaś nie okazuje podniecenia/ zadowolenia ani słowem, ani westchnieniami.

Seks Barwice zadzwoń 70 877 70 53 wewnętrzny 124

5. Specjaliści są zgodni co do ostatniego, że regularne ćwiczenie mięśni Kegla poprawia jakość Twojego działania seksualnego. U kobiet mięśnie te płacą za zaciskanie pochwy, a dobrze wytrenowane tworzą ją nieco ciaśniejszą, co zwiększa doznania partnera, kiedy a samej kobiety. U ludzi zaś odpadają za utrzymanie erekcji.

Seks Barwice zadzwoń 70 877 70 53 wewnętrzny 124

6. Ankiety, w których udział wzięło ponad 40 000 mężczyzn, wykazały, że 90% spośród nich znajduje kobiety, które przejmują „inicjatywę” za bardzo interesujące, a tym, co 70% określiło jak daleko nieatrakcyjne, jest zbyt wielki makijaż.

7. Statystyki mówią, że około 50% małżeństw przetrwa zdradę. Mimo tego, niewierność to kolejny najpopularniejszy powód rozpadu związków z dalekim stażem. Powodem nr. 1 są pieniądze. Ankiety mówią, że 82% ludzi ma zdradę za coś złego bez sensu na sytuacje.

Seks Barwice zadzwoń 70 877 70 53 wewnętrzny 124

8. Jedzenie dużych miary mięsa, czosnku i cebuli, a zwłaszcza- palenie papierosów- to trzy czynniki, jakie potrafią znacząco pogorszyć smak Twojego nasienia (jeśli jesteś klientem) lub Twojego śluzu (w sukcesie kobiet). Jeżeli Twój partner nie lubi zaspokajać Cię ustami, zapytaj go, czy temat nie leży tylko w guście Twoich wydzielin. Prosta zmiana diety może stanowić pomocna w skutkach. Warto dodać, że produkty (zwłaszcza ananas i melon) poprawiają smak płynów wytwarzanych przez Twoje narządy płciowe.

Seks Barwice zadzwoń 70 877 70 53 wewnętrzny 124

9. Ginekolodzy podpowiadają, że jeśli kobieta mimo stosowania zdrowej diety wielkiej w warzywa i produkty (oprócz szparagów, brokuł, czy wspomnianej wcześniej cebuli i czosnku, jakie potrafią psuć styl i zapach śluzu pochwowego) nadal boryka się z brzydkim zapachem z waginy, powinna po pierwsze stosować raz czy dwa razy w tygodniu probiotyk i pić sok z żurawiny, by dbać o naszą flotę bakteryjną. Po drugie- przydatne będzie spanie bez bielizny, i w rozwoju dnia- noszenie przewiewnych materiałów (dżinsy są niezalecane). Po trzecie- dobrym patentem jest podcieranie się mokrymi chusteczkami dla dzieci po wykonaniu siku (zamiast używania papieru) i właśnie zakup żelu do higieny intymnej, który korzysta prawidłowe PH dla okolic intymnych. Warto te udać się do ginekologa, by wykluczyć infekcję grzybiczą, jaka nie zawsze daje wyraźne objawy.

10. Badania mówią, że nawet 80% kobiet ma trudność z osiągnięciem orgazmu podczas kontakcie seksualnego. Trudność istnieje tymże szersza, im bardziej połączona jest Twoja partnerka, to szanse na sprawienie jej do szczytowania, jeśli zapoznali się godzinę temu, jesteś dość niewielkie. Gdy jednak chcesz je nieco zwiększyć, spróbuj afrodyzjaków- polecam chili, imbir lub arbuza, bo poprawiają ukrwienie stref odpowiedzialnych za odczuwanie rozkoszy.

Seks Barwice zadzwoń 70 877 70 53 wewnętrzny 124

Zobacz także  Seks telefon

0 0 votes
Daaj ocenę
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x