Chcesz zostać dziennikarzem portalu Wołów ? Pisać aktualności, wiadomości wywiady i budować soje portfolio dziennikarskie? Napisz do nas: biuro@zens.pl  tel: 533024116 A może jesteś świadkiem jakiegoś zajścia wydarzenia i chcesz się podzielić z innymi to też napisz! 

Spraye niebezpieczne dla zdrowia!

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp

Wiosną i latem nabieramy chęci do zmian w naszym mieszkaniu. Nic dziwnego, na wiosnę wszystko budzi się do życia i inspirują nas wiosenne kolory. Wielu swoje prace zaczyna nad odnowieniem tego co już ma a nie na kupowaniu nowych rzeczy. Wspaniałym rozwiązaniem jest odnowienie mebli, bądź nadanie im nowego wyrazu za pomocą kolorowych sprey’ów. Jest to bardzo nowoczesny sposób na odnowienie naszego wnętrza. Do ich malowania możemy używać wspaniałych formatek z wzorami, dzięki czemu nasze meble staną się o wiele ciekawsze. Jednak, odnowienie mebli to nie jedyny kontakt jaki mamy ze sprejyami.

2

Najróżniejszych specyfików używa się także do czyszczenia mebli ich konserwacji. Przy ich wyborze, powinniśmy bardzo uważać. Nie wszystkie sprejye mimo iż bardzo skuteczne są bezpieczne dla nas oraz domowników. Okazuje się że sprejye dostępne w sklepach w swoim składzie zawierają bardzo szkodliwe dla człowieka substancje jak na przykład alkohol metylowy czy meto ksyizoporanol. Takie substancje są przyczyną bólu głowy oraz zawrotów. Nie daj się zwieść niską ceną. Wiele spray’ów dostępnych na rynku możemy dostać za bardzo małe pieniądze. Niekiedy jednak warto dopłacić kilka złotych więcej i używać bezpieczniejszych środków, szczególnie jeśli w domu są małe dzieci.

3

Bezpieczniejszym środkiem będzie spray opierający swoją formułę na alkoholu etylowym. Produkty takie wspaniale przyczyniają się do usunięcia pozostałych zabrudzeń z mebli ale także do ich pielęgnacji. Aranżacja wnętrza to nie wszystko, należy także w umiejętny oraz bezpieczny sposób dbać o swoje wnętrze. W taki sposób będziemy mogli cieszyć się z naszej ciężkiej pracy latami.

0 0 votes
Daaj ocenę
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x