Chcesz zostać dziennikarzem portalu Wołów ? Pisać aktualności, wiadomości wywiady i budować soje portfolio dziennikarskie? Napisz do nas: biuro@zens.pl  tel: 533024116 A może jesteś świadkiem jakiegoś zajścia wydarzenia i chcesz się podzielić z innymi to też napisz! 

Strych, piwnica i spiżarka, czyli dobry sposób na magazynowanie

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp

Od zawsze narzekasz, że masz za mało miejsca na przechowywanie wszystkich swoich rzeczy. Piwnica nie mieści już wszystkich gratów, spiżarka pęka w szwach od przetworów, a strych ugina się pod ciężarem pudeł. Czas coś z tym zrobić! Nie może być przecież tak, że nawet dodatkowe miejsca przechowywania Twoich skarbów wypełnione są po brzegi. Jeśli chcesz dowiedzieć się, jak sprytnie zorganizować sobie miejsce w tego typu pomieszczeniach, koniecznie zapoznaj się z naszym najnowszym materiałem!

Rzeczy, na które nigdzie nie ma miejsca
Zastanów się przez chwilę i bądź ze sobą absolutnie uczciwa: gdzie wynosisz rzeczy, które nie mieszczą się w domu? Tak… wszyscy to znamy doskonale. Pakujesz w pudła i zanosisz do piwnicy czy na strych. Problem pojawia się wtedy, gdy okazuje się, że miejsce tam też jest limitowane i nie może pomieścić więcej Twoich szpargałów. Jak sobie z tym radzić? Przede wszystkim, zanim zapakujesz cokolwiek do pudła zastanów się, czy aby na pewno jest Ci to potrzebne, czy tylko w tej chwili tak Ci się wydaje, a za jakiś czas i tak zapomnisz, że to tam wyniosłaś? Rachunek sumienia przed zaniesieniem kolejnego kartonu czy worka do piwnicy sprawi, że Twoja głowa zacznie myśleć inaczej o składowaniu nieużywanych rzeczy. Kolejną kwestią są oczywiście systematyczne porządki z takich miejscach, które sprawią, że na nowo odkryjesz, jak wielkim „chomikiem” jesteś i jak wiele rzeczy wciąż jest Ci niepotrzebnych. Zdrowy rozsądek przede wszystkim!

Sposób na domowe przetwory
Pomyślisz sobie, a co z rzeczami, które muszą się znaleźć w piwnicy? Na nie zawsze znajdzie się miejsce! Jeśli do tej pory nie posiadałeś w piwnicy żadnej szafki ani kredensu, być może to czas, by udać się do znajomego stolarza lub znaleźć fachowca w okolicy http://atlasfachowca.pl/strefa-klienta/wyszukiwarka-fachowcow i poprosić go o wykonanie takiej zabudowy do Twojej piwnicy. Dzięki takim meblom w prosty i przejrzysty sposób będzie można magazynować domowe przetwory, na które nie ma w kuchni miejsca lub jest w niej po prostu na nie za ciepło i mieć pewność, że nic się z nimi nie stanie.

Przechowywanie narzędzi i innych „męskich” przedmiotów
Jeśli zaś chodzi o narzędzia, opony na zimę, uszczelki i inne potrzebne akcesoria, na które nie ma miejsca w domu, najlepszym pomysłem będzie na nie odpowiednia skrzynia czy kasetka. Można ją dostać w marketach budowlanych lub na aukcjach internetowych w znacznie korzystniejszych cenach. Dzięki temu już żadna nakrętka się nie zgubi i wszystko będzie miało swoją przegródkę.

0 0 votes
Daaj ocenę
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x