Chcesz zostać dziennikarzem portalu Wołów ? Pisać aktualności, wiadomości wywiady i budować soje portfolio dziennikarskie? Napisz do nas: biuro@zens.pl  tel: 533024116 A może jesteś świadkiem jakiegoś zajścia wydarzenia i chcesz się podzielić z innymi to też napisz! 

Stylowa porcelana w każdym domu

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp
Stylowa porcelana w każdym domu

Porcelana jest najlepszym pod względem jakości rodzajem ceramiki. Sprawdza się od wielu lat, i jej pozycja „królowej stołu” jest nie do podważenia.

Stylowa porcelana w każdym domu

Produkty z porcelany idealnie sprawdzają się w codziennym użyciu oraz jako oryginalne pomysły na prezent. Stwierdzenie, że stylowa porcelana gości w każdym domu nie jest przesadą. Serwis obiadowy lub zestaw porcelany to jeden z pierwszych wyborów przy przeprowadzkach, parapetówkach oraz prezentach weselnych. Często porcelana przekazywana jest z pokolenia na pokolenie. To wspaniałe, że dziś – przy mnogości wzorów, każdy może dopasować porcelanę do siebie i swoich potrzeb.

Biała porcelana ciągle w modzie!

Zmieniają się trendy w urządzaniu wnętrz. Niedawno w oka mgnieniu ze sklepowych półek znikały szare kubki w stylu skandynawskim, a już wzór soczystej monstery opanował nasze jadalnie. Problematyczne w krótkich trendach jest to, że w przypadku powiększenia kolekcji lub stłuczenia któregoś elementu, nie ma możliwości dokupienia naczyń. Dlatego warto przypomnieć sobie o eleganckiej, stylowej porcelanie! Klasyka prezentuje się dobrze bez względu na modę, znajdziesz białą, kremową, niedekorowana porcelanę, którą można wykorzystać nie tylko w domowym zaciszu – ale także w hotelach i restauracjach.

Jak kompletować porcelanową zastawę?

Markową, pięknie wykonaną porcelanę można zakupić w dobranych kompletach lub pojedynczych elementach. Wśród podstawowych elementów serwisów obiadowych, jak talerze czy miseczki – znajduje się także stylowa porcelana do podawania jedzenia: piękne półmiski, wazy i maselnice. Warto wypić codzienną kawę z pięknej filiżanki, do której cukier wsypywany jest z korespondującą cukiernicą. Kompletowanie należy rozpocząć od odpowiedzi na pytane: czy zaczynam od pierwszego talerzyka, czy rozbudowuję posiadane elementy? Czy skupiam się na konkretnym wzorze porcelany, czy będę łączyć różne dostępne wzory porcelany?

Jak dbać o porcelanę i czy można ją myć w zmywarce?

Porcelana cechuje się wysoką jakością i solidnym wykonaniem. Większość zestawów porcelanowych można myć w zmywarce i podgrzewać w kuchenkach mikrofalowych. Stylowa porcelana chce być używana nie tylko od święta, chce towarzyszyć w naszej codzienności. To dlatego fabryki kładą duży nacisk na uzupełnianie wzorów o każdy przydatny element zastawy stołowej. Można nabyć porcelanowe podgrzewacze do wazy i malutkie salaterki, popularnie zwane dipówkami – niedawno były to niespotykane modele.

Stylowa porcelana jest nowoczesna, świadczy o dobrym guście i stawianiu na produkty najwyższej jakości. Ważne jest to, że dziś każdą stłuczoną filiżankę lub talerz wykonany ze stylowej porcelany, można uzupełnić! To duże ułatwienie i możliwość dobierania zestawów porcelanowych do swoich potrzeb i oczekiwań.

0 0 votes
Daaj ocenę
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x