Chcesz zostać dziennikarzem portalu Wołów ? Pisać aktualności, wiadomości wywiady i budować soje portfolio dziennikarskie? Napisz do nas: biuro@zens.pl  tel: 533024116 A może jesteś świadkiem jakiegoś zajścia wydarzenia i chcesz się podzielić z innymi to też napisz! 

Stylowa pustka

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp

Najnowsze style aranżacji wnętrz nie tylko nas zadziwiają, inspirują ale także zachwycają. Co byś powiedziała na przykład na stworzenie takiej stylowej pustki? Każda z nas pierwsze o czym myśli to udekorowanie wnętrza zasłonami, dywanami oraz obrazami. W tym wypadku im mniej tym lepiej. Jednak wnętrze w tym stylu, jest dekoracją samą w sobie, to taka pustka pod kontrolą. Jakie są zalety takiego stylu? Przede wszystkim jesteśmy krok bliżej nowoczesności. Innym aspektem jest komfort psychiczny. Ważne jest to bardzo szczególnie dla osób pracujących w domu. Im mniej przedmiotów znajduje się w pomieszczeniu, tym bardziej jesteśmy w stanie skupić się na wykonywanej pracy.

Styl ten jest wyjątkowo chłodny, a lubuje się w bieli i czerni a także odcienie szarego. Oraz innych parach mocno kontrastujących ze sobą odcieni. Miejsce pracy powinno być ograniczone do prostej lampy, niewielkiej ilości mebli w tym biurka, i rzecz jasna bez dekoracji oraz kwiatów na parapecie. Ozdobą na jaką możemy sobie pozwolić, może być obraz przedstawiający geometryczne kształty, ale nie wiszący, lecz leżący obok ściany. Wszystko ma tworzyć pewnego rodzaju nieład. W takim pomieszczeniu wspaniale odnajdą się nowoczesne meble o niecodziennych kształtach. Albo gdzieś w kącie możemy postawić jakieś stare antyczne radio, bądź dużą gitarę. Ważne by taka dekoracja była jedna, maksymalnie dwie. Gdyż nie chcemy utracić naszej stylowej pustki.

Podstawową cechą mebli oraz tej jednej czy dwóch dekoracji powinno być przyciąganie uwagi. Powinny być kultowe, czy oryginalne. Gdyż to one będą podstawą takiego wnętrza. Jeśli jesteś zwolennikiem nowoczesnych wnętrz, zastanów się jak możesz zastosować tą stylową pustkę w swoim mieszkaniu. Spróbuj od małego pokoju a skończ na salonie. Mimo iż styl ten przedstawia się dość chłodnie, jest coraz cieplej przyjmowany.

0 0 votes
Daaj ocenę
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x