Chcesz zostać dziennikarzem portalu Wołów ? Pisać aktualności, wiadomości wywiady i budować soje portfolio dziennikarskie? Napisz do nas: biuro@zens.pl  tel: 533024116 A może jesteś świadkiem jakiegoś zajścia wydarzenia i chcesz się podzielić z innymi to też napisz! 

Święta w hotelu nad morzem

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp
Święta w hotelu nad morzem

„Święta, święta i po świętach” jak głosi stare, polskie i powszechnie znane przysłowie, ale mimo to każdy z nas przygotowuje się na ten magiczny czas. Spinamy się na sto procent, mobilizujemy i nawet na co dzień nie pałając sympatią, do niektórych potrafimy z nimi współpracować, aby święta były spędzone w sposób wyjątkowy. Każdy z nas spędza je zazwyczaj w gronie rodziny i najbliższych. Każdy z nas także spędza je zazwyczaj w domu rodzinnym lub organizuje we własnym kącie, jednak coraz bardziej zyskuje na popularności spędzanie świąt owszem, w gronie rodziny i przyjaciół, jednak poza domem rodzinnym.

Święta w hotelu nad morzem

Duża część osób decyduje się na święta nie tylko w Zakopanem, ale także nad morzem. Polski Bałtyk onieśmiela w tym czasie i zachwyca prawdopodobnie jeszcze bardziej niż w sezonie letnim. Puste piaszczyste plaże i wzburzone fale cieszą oko każdego, a oglądając je z rodziną i najbliższymi możemy być pewni, że te chwile zapadną na zawsze w naszej pamięci.

Wybierając się nad morze w tym czasie może nie dorobimy się brązowej opalenizny, jednak na pewno wynagrodzą nam to nie tylko widoki, ale także brak tłumów turystów. Nie będziemy mogli także wylegiwać się godzinami na piasku, ale spacer brzegiem morza zimą jest absolutnie niezapomnianym przeżyciem i stanowi niemałą atrakcję dla wszystkich.

Przy organizowaniu świąt nad morzem musimy pamiętać nie tylko o wspaniałych wspomnieniach, które stamtąd przywieziemy, ale przede wszystkim o dobrym miejscu, w którym będziemy mieszkać przez ten czas. Postarajmy się wybrać hotel jak najbliżej plaży, który pozwoli nam na poranne podziwianie widoków morza z okna, ale pamiętajmy o tym, żeby był dobrze skomunikowany z centrum miasta, ponieważ nie tylko na samej plaży będziemy spędzać nasz wolny czas. Kolejną kwestią jest standard pokoi. Apetyt rośnie w miarę jedzenia, dlatego zadbajmy o to, aby naszym gościom stworzyć domową atmosferę na ten specjalny czas świąt. Święta to także moment, w którym zasiadamy do kolacji wigilijnej i właśnie przez to powinniśmy pamiętać o tym, żeby taką naszej rodzinie w trakcie wyjazdu zorganizować. Jeśli nie uda nam się zarezerwować stolika w restauracji to postarajmy się zarezerwować hotelową salę bankietową. Zapytajmy czy istnieje możliwość przygotowania takiej kolacji przez obsługę hotelową, a jeśli nie to po prostu zadbajmy o kelnerów samemu zamawiając catering. W tym aspekcie pojawia się problem obsługi hotelowej, ponieważ będziemy potrzebować wcześniej wspomnianych kelnerów. Dobierając hotel zwróćmy uwagę na opinie na temat personelu tam pracującego, nikt bowiem nie chciałby zostać niemiło potraktowany w ten wyjątkowy czas.

Święta w hotelu nad morzem mogą być równie fantastyczne jak te spędzane w domu rodzinnym, ale pamiętajmy o tym, żeby zadbać o komfort i dobre nastroje naszych gości. Powiedzenie „dom jest tam, gdzie jest nasze serce” to piękna maksyma, która może przyświecać atmosferze świąt, jednak gdziekolwiek to serce by nie było to zawsze chciałoby być ugoszczone dobrze i z szacunkiem.

Artykuł został przygotowany przy współpracy z Quadrille
0 0 votes
Daaj ocenę
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x