Chcesz zostać dziennikarzem portalu Wołów ? Pisać aktualności, wiadomości wywiady i budować soje portfolio dziennikarskie? Napisz do nas: biuro@zens.pl  tel: 533024116 A może jesteś świadkiem jakiegoś zajścia wydarzenia i chcesz się podzielić z innymi to też napisz! 

Systemy drzwi przesuwnych?

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp

Każdy kto miał styczność z systemem drzwi przesuwnych zapewne zgodzi się z twierdzeniem, że odznaczają się one wysokim komfortem użytkowania, a przy tym są niezwykle funkcjonalne. Przy otwieraniu nie zajmują dodatkowej przestrzeni, mogą zastępować drzwi przejściowe, a także wykorzystywane są przy zabudowie szaf wnękowych, garderób i bibliotek. Warto dowiedzieć się, jak dzięki systemowi drzwi przesuwnych można zagospodarować trudno dostępne miejsca oraz nowocześnie zaaranżować wnętrze.

Systemy drzwi przesuwnych dostępne w ofercie Wielkopolskiej Hurtowni Komandor gwarantują klientom doskonałe użytkowanie przez długie lata. Rozbudowana oferta profili oraz akcesoriów dodatkowo gwarantują dopasowanie drzwi przesuwnych do płyt meblowych oraz charakterystyki każdego wnętrza.

Yoho oraz Winnipeg to podstawowe systemy drzwi przesuwnych Komandor dostępne w sprzedaży dla klientów hurtowych. Oparte są one na profilach i elementach wykonanych z wytrzymałego i odpornego stopu aluminium. Systemy zostały zaprojektowane z myślą o wypełnieniach ze szkła grubości 4 mm lub 4,6 mm oraz paneli wykonanych z płyty meblowej wiórowej lub MDF, w tym laminowanych o grubościach 10 mm, 16 mm lub 18 mm. Systemy drzwi przesuwnych posiadają również nowoczesne elementy jezdne w postaci wózków dolnych wyposażonych w rolki z łożyskami kulkowymi, przez co drzwi w użytkowaniu cechują się łatwością zamykania i otwierania, ich praca jest bowiem niezwykle płynna, cicha i bezpieczna. Zapewniony jest też łatwy dostęp do łożysk w celu przetarcia zbierającego się tam kurzu w celu uzyskania prawidłowej pracy przez jak najdłuższy czas.

Zaletą rozwiązań oferowanych w ramach systemów Yoho oraz Winnipeg jest przede wszystkim to, że drzwi uchylne nie zajmują dodatkowego miejsca przy otwieraniu. Systemy Komandor mogą być zastosowane w  szafach wnękowych, narożnych oraz tradycyjnych wolnostojących, jednakże systemy te sprawdzą się również  wszędzie tam, gdzie istnieje potrzeba montażu drzwi przesuwnych w celu oddzielenia pomieszczeń lub zamontowania drzwi zajmujących małą powierzchnię. Drzwi przesuwne w systemach Yoho oraz Winnipeg zdadzą egzamin więc zarówno jako drzwi przejściowe w różnych miejscach, w tym między innymi w kuchniach, czy garderobach oraz  na poddaszach. W tym ostatnim przypadku klienci mogą również skorzystać z drzwi ze skosem, które zapewniają maksymalne wykorzystanie miejsca niezależnie od kąta nachylenia ściany czy sufitu. Drzwi przesuwne ze skosem mogą być też wykorzystane pod schodami w celu zorganizowania pod nimi na przykład schowka na odkurzacz, żelazko, czy też inne artykuły gospodarstwa domowego.

Systemy drzwi przesuwnych dostępne w Hurtowni Komandor w Poznaniu mogą być też łączone w przypadku szaf wnękowych, czy też narożnych z systemami drzwi uchylnych. Dostępne są także kombinacje drzwi przesuwno-uchylnych. Profile dostępne są też w nowoczesnych  kolorach,  przede wszystkim w uniwersalnej anodzie naturalnej oraz szampańskiej, która pasuje zarówno do klasycznie urządzonych wnętrz, jak i tych nowoczesnych. Drzwi przesuwne Komandor mogą posiadać ponadto domykacze gazowe, które zabezpieczają dłonie przed przytrzaśnięciem, zapewniają bowiem drzwiom łagodne domykanie się.

0 0 votes
Daaj ocenę
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x