Chcesz zostać dziennikarzem portalu Wołów ? Pisać aktualności, wiadomości wywiady i budować soje portfolio dziennikarskie? Napisz do nas: biuro@zens.pl  tel: 533024116 A może jesteś świadkiem jakiegoś zajścia wydarzenia i chcesz się podzielić z innymi to też napisz! 

Szklana ściana w pomieszczeniu

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp

W większości przypadków nasi sąsiedzi, znajomi lub rodzina mają postawione zwykłe szare ściany – między pokojami, oddzielając je. Nie żadko jest to popularnie zwany karton-gips – zdecydowana prostotwa w stawianiu ścian oraz szybkość tej metody guruje nad innymi. Czy jednak nie przyszło ci nigdy do głowy, by zamiast popularnej „szarej” ściany położyć sciankę z szkła malowanego? Być może nie wiesz jeszcze, że jest ona odporna na istotnych czynników, prezentując się fenomenalnie zarówno wenwątrz, jak i na zwenątrz. Zdecydowanie dobrze prezentuje się np. w łazience, gdzie oświetla ją naturalnym lub kolorowym światłem – zależnie od wybory szkła.

Szklane pustaki ma ja ogromną paletę zastosowań, dlatego jest to dość częsty i popularny wybór wśród młodych osób. Jednym ze sposobów jest ich montaż w pokoju bez okien, dzięki czemu stworzymy natualne naświetlenie pomieszczenia. W niektórych przypadkach montuje się je dla uzyskania efektu nastroju lub niezbędnej prywatności. Klienci jednak najczęściej stosują je w kuchni i łazience. Każdy z nas ma jednak inną wizję własnego pomieszczenia, dlatego dobrze jest przemyśleć sprawę montażu, gdyż może się okazać, że będzie to wybór na lata. Szklane pustaki są także stosowane – szczególnie przez młodych ludzi – w salonie lub sypialni. Ładnie zamontowane podkreślają wystrój wnętrza oraz nadają mu odpowiedniego nastroju. Dobrym pomysłem zdaje się byc także wykorzystanie ich do podświetlenia podłogi w domach – czasami można zastosować je także do rozdzielania berier tarasowych czy przyszkleniu tarasu.

Oczywiście nie są idealnym produktem i jak większość mają pewną wadę. W przypadku szklanych pustaków wadą jest mała wytrzymałość elementów. Często tez ograniczają ciepło w danym pomieszczeniu – są po prostu zimne. Ich zdecydowaną zaletą jest fakt zamontażu w niemal w każdym miescu w domu – zależnie od gustu i zasobności portfela.

0 0 votes
Daaj ocenę
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x