Chcesz zostać dziennikarzem portalu Wołów ? Pisać aktualności, wiadomości wywiady i budować soje portfolio dziennikarskie? Napisz do nas: biuro@zens.pl  tel: 533024116 A może jesteś świadkiem jakiegoś zajścia wydarzenia i chcesz się podzielić z innymi to też napisz! 

Szklane drzwi

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp

Chcesz aby Twoje mieszkanie po remoncie całkowicie różniło się od wszystkich innych wnętrz? Musisz zadbać zatem o najdrobniejsze szczegóły. Dużym krokiem do przodu będzie zrezygnowanie z drzwi do pokoju dziennego czy salonu. Jednak są pomieszczenia, w których bez drzwi się nie obejdzie, co wtedy? Możemy zamontować zwykłe drewniane drzwi urozmaicając je ozdobnymi witrażami. Jednak czy one podkreślą całą pracę w design, którą włożyliśmy w urządzenie mieszkania? Szereg firm zajmujących się produkcją i sprzedażą drzwi wyszło naprzeciw naszemu problemowi i stworzyło drzwi szklane.

Szklane drzwi znakomicie skomponują się z każdym wnętrzem. Spośród rozmaitych wzorów, którymi drzwi są ozdobione – skromnymi bądź nad wyraz bogatymi – znajdziemy coś co przypadnie nam do gustu. Możemy, także wybierać spośród drzwi otwieranych tradycyjnie oraz tych przesuwanych. Istnieje także możliwość zaprojektowania drzwi samemu, będą wtedy dokładnie takie jak sobie wymarzyliśmy. Kolejną ich zaletą jest to, że przepuszczają światło a mimo to nie są całkiem przezroczyste, pozwolą nam zachować prywatność, o którą przecież cały czas nam chodzi, jednak nie odizolują nas całkiem od reszty mieszkania.

Wbrew pozorom, drzwi wykonane ze szkła są bardzo solidne i mocne. Wykonuje się je z wysokiej jakości szkła hartowanego, i nadaje im odpowiednie wymiary w odpowiedniej temperaturze. Drzwi wykonane z takiego rodzaju szkła są kilkakrotnie bardziej wytrzymałe niż te wykonane ze zwykłego rodzaju szkła. Kolejną zaletą jest bezpieczeństwo – w razie wypadku, który rozbije drzwi, nie jesteśmy narażeni na skaleczenie się ostrymi końcami odpadającego szkła. Dlaczego? W razie rozbicia drzwi posypią się w małe odłamki, które będą pozbawione ostrego zakończenia. Jak więc widzimy nawet w razie nieszczęśliwego wypadku nic nam nie grozi. Przeanalizuj szerokie zastosowanie drzwi szklanych i ich możliwość dopasowania się do każdego rodzaju wnętrz. Z pewnością dodadzą one uroku twojemu mieszkaniu i podkreślą niepowtarzalny design.

0 0 votes
Daaj ocenę
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x