Chcesz zostać dziennikarzem portalu Wołów ? Pisać aktualności, wiadomości wywiady i budować soje portfolio dziennikarskie? Napisz do nas: biuro@zens.pl  tel: 533024116 A może jesteś świadkiem jakiegoś zajścia wydarzenia i chcesz się podzielić z innymi to też napisz! 

tylko w banku jest jak w banku

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp
parabank, lichwa, dług, śmierć

pozabankowe agencje pożyczkowezajmują się udzielaniem kredytów.przedstawiają sięjako instytucje pożytku publicznego, mimo iżwcale takimi nie są.

Tylko w banku jest jak w banku

Zdesperowany kredytobiorca, który nie znalazł dla siebie propozycji w sektorze bankowym,bierzeproponowanąpożyczkę z ulgą oraz z . Oznacza to zazwyczaj dług znacznie możliwości klienta.Szybko powstaje ogromne zadłużenie a niemożność spłaty prowadzi do działań windykacyjnych
i procesowych.pozabankowe agencje pożyczkowe są więc szkodnikami na naszym rynku i warto by się z nimi rozprawić.

parabank, lichwa, dług, śmierć

parabank, lichwa, dług, śmierć

najbrzydszą praktyką jest udzielanie pożyczek ludziom starszym, bez limituograniczeń wieku. Ich śmierć bowiem nie kończy umowy a tylko przenosi ją na bliskich, którzy już dostatecznie są dotknięci stratą bliskiej osoby. Taka praktyka wypacza społeczne postawy. Prowadzi do osłabienia więzi, zaburza rozwój społeczny.

Dla rynku obciążenia indywidualne nie mogą mieć korzystnego wpływu. Trzeba jak najszybciej rozprawić się z tym rynkiem półlegalnych instytucji, żerujących na ludzkim nieszczęściu, lichwiarzy XXI wieku

 

Zobacz również pożyczki długoterminowe online

0 0 votes
Daaj ocenę
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x