Chcesz zostać dziennikarzem portalu Wołów ? Pisać aktualności, wiadomości wywiady i budować soje portfolio dziennikarskie? Napisz do nas: biuro@zens.pl  tel: 533024116 A może jesteś świadkiem jakiegoś zajścia wydarzenia i chcesz się podzielić z innymi to też napisz! 

Umeblowanie w miejscu pracy

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp

Często niedocenianym miejscem umeblowanie jest nasz osobisty gabinet, w którym spędzamy dość sporo czasu – w końcu służy nam za miejsce pracy. Często jest to miejscem pracy freelencera czyli wolnego strzelca. Jak więc odpowiednio dobrać aranżację i umeblowanie, które będzie adekwatne do wykonywanej pracy? Pierwszym rozwiązaniem jest kwestia rozporządzenia wszystkimi potrzebnymi nam materiałami – większość rzeczy trzymamy w jednej kupce, a z pewnością nie jest to dobre rozwiązanie. Kolejnym dobrym rozwiązaniem jest optymalne rozmieszczenie każdego przedmiotu – właściwie na cały pokój lub gabinet. Jeżeli praca będzie wymagać od nas zbierania zewsząd informacji, próbek czy innych materiałów to warto zainteresować się stolikiem na kółkach, który odciąży nas i przeniesie więcej wymaganego materiału za jednym razem. Jest to wręcz idealne narzędzie dla osób, które często kręcą się z rękami pełnymi przeróżnych dokumentów.

 

Tego rodzaju stolik można spokojnie przesuwać z jednego miejsca na drugie oraz mieć łatwy dostęp do wymaganych dokumentów tuż przy własnym biurku. Następną kwestią wydaje się być wybór mebli, które mogą być albo nowoczesne, albo w prowadzone w nieco starszym stylu – wybór zależy od preferencji każdego z nas. Większość z was zapewne wybierze współczesne wyposażenie, choć nie zmienia to faktu, że to właśnie starsze meble wydają się bardziej interesujące i atrakcyjne. Do tego przychodzi wybór odpowiednio dopasowanych tkanin – może być także utrzymany w starym stylu dywan. Z pewnością tak wykonane wnętrze może stanowić miłą odmianę i zaskoczenie wśród gości szczególnie dlatego, że coraz mocniejszy nacisk kładziony jest na nowoczesność i prostotę w jednym.

 

Dobrym rozwiązaniem wydaje się także pomysł zamontowania długich i krótkich szafek, gdzie schowamy naprawdę masę rzeczy, choć niewątpliwie mogą nam posłużyć jako dodatkowy blat. Na koniec warto przedzielić pokój biblioteczką, która skutecznie odizoluje nasze miejsce pracy od reszty pokoju nie absorbując przy tym światła i nie przysłaniając widoczności.

0 0 votes
Daaj ocenę
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x