Chcesz zostać dziennikarzem portalu Wołów ? Pisać aktualności, wiadomości wywiady i budować soje portfolio dziennikarskie? Napisz do nas: biuro@zens.pl  tel: 533024116 A może jesteś świadkiem jakiegoś zajścia wydarzenia i chcesz się podzielić z innymi to też napisz! 

Urządzamy kuchnię – jak odpowiednio dobrać meble?

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp

Wybór mebli kuchennych jest nie lada wyzwaniem, szczególnie dla pani domu. Kuchnia musi spełniać nie tylko wymogi funkcjonalne ale zarazem estetyczne, gdyż niejako reprezentuje gospodynię. W zależności od tego czy w mieszkaniu jest jadalnia z salonem, czy duża kuchnia z jadalnia spędza się w niej więcej bądź mniej czasu. W tym drugim wypadku, kuchnia staje się centrum życia rodzinnego. Powinno się zadbać zatem o kilka ważnych rzeczy, które ułatwią poruszanie się oraz korzystanie z różnych sprzętów. Ważny jest także sam wybór mebli, frontów, szafek oraz samego blatu. Jeśli ograniczają nas środki finansowe, powinniśmy się rozejrzeć raczej za meblami kuchennymi, które są gotowymi zestawami. Zawsze te które kupujemy na zamówienie będą droższe. Warto zastanowić się czy możemy wybrać, coś z tych gotowych i nie przepłacać. Meble wykonywane na zamówienie z całą pewnością będą miały także dłuższą gwarancję a ich wygląd z całą pewnością będzie bliższy najnowszym trendom.

http://www.dreamstime.com/-image26682727

Bardzo ważny jest też materiał, z którego meble są wykonane. Świadczy przede wszystkim o trwałości mebli i długości ich użytkowania. Należy jednak zachować zdrowy rozsądek i nie potrzebnie nie przepłacać. Sprzedawcy są gotowi zrobić wszystko by tylko sprzedać najdroższy produkt. Nie daj się zwieść, stosunkowo dobre pod względem jakościowym do ceny są meble wykonane z płyt MDF. Takie meble będą nas cieszyć swoim wyglądem przez wiele lat. Polecane są też meble z prawdziwego drewna. Mimo jednak opinii o ich wysokiej trwałości, nie zawsze się sprawdzają. Drewno cały czas pracuj, ponadto jest wrażliwe na wilgotność powietrza oraz wysokie temperatury.

http://www.dreamstime.com/-image4703505

Wybór mebli kuchennych nie jest jak widzimy prosta sprawą. Sam materiał ich wykonania to tylko kropla w morzu decyzji, które musimy podjąć przed ich zakupem. Jeśli w domu są małe dzieci, zwracaj także na to by meble były bezpieczne i zawierały jak najmniej szklanych elementów.

0 0 votes
Daaj ocenę
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x