Chcesz zostać dziennikarzem portalu Wołów ? Pisać aktualności, wiadomości wywiady i budować soje portfolio dziennikarskie? Napisz do nas: biuro@zens.pl  tel: 533024116 A może jesteś świadkiem jakiegoś zajścia wydarzenia i chcesz się podzielić z innymi to też napisz! 

Urządzamy wnętrze w stylu fusion

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp

Zanim nadasz styl swojemu wnętrzu, dobrze jest zapoznać się z tymi, najbardziej popularnymi i po wnikliwej ocenie wybrać któryś z nich. Jeśli jesteśmy początkujący, w temacie aranżacji wnętrz, warto nie łączyć stylów, lecz wybrać i trzymać się jednego z nich. W ten sposób unikniemy kiczu, który moglibyśmy stworzyć przez niewłaściwe połączenie dekoracji. Możemy wybierać spośród naprawdę wielu stylów. Co raz modniejszy, choć jeszcze wielu nieznany jest styl fusion. Jakimi zasadami rządzi się tenże styl? Nie jest to styl stworzony dla zwolenników stylu skandynawskiego, w którym króluje minimalizm. Fusion to przede wszystkim przepych, który w dosadny sposób potrafi podkreślić charakter gospodarza mieszkania. Rozwiązania wykorzystywane podczas aranżacji fusion są bardzo niekonwencjonalne ale jakże praktyczne.

3

W stylu fusion, górę biorą bardzo jaskrawe i stanowcze kolory. Połączone z średniowiecznymi meblami tworzą fantastyczny styl, nadający niesamowitego charakteru wnętrzu. Bardzo pożądanymi dekoracjami, są te wykonane w stylu sztuki pop-art. Fusion to jeden wielki eksperyment łączenia tego klasyczne oraz antyczne z odwagą kolorystyki XXI wieku. Warto nie wyrzucać starych dekoracji, gdyż przy zmianach aranżacyjnych, może okazać się że to co wydawało nam się staroświeckie i nie modne, jak ulał odnajdzie się w nowym wnętrzu. Na początku artykułu padło pytanie – jakimi zasadami rządzi się ten styl, otóż żadnymi. Największą cechą charakterystyczną jest dowolność.

2

Styl fusion, najlepiej odnajduje się w małych i średnich wielkościowo pomieszczeniach. Nie zaleca się takie stylizacji dużym pokojom gdyż może dojść do tak zwanego zagracenia pomieszczenia, które nie będzie wyglądać już tak zachęcająco. Mimo przepychu który charakteryzuje fusion, zachowaj gust i dobry smak. Z cała pewnością uda ci się stworzyć jedyne i wyjątkowe pomieszczenie zaaranżowane w stylu fusion.

0 0 votes
Daaj ocenę
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x