Chcesz zostać dziennikarzem portalu Wołów ? Pisać aktualności, wiadomości wywiady i budować soje portfolio dziennikarskie? Napisz do nas: biuro@zens.pl  tel: 533024116 A może jesteś świadkiem jakiegoś zajścia wydarzenia i chcesz się podzielić z innymi to też napisz! 

Urządzenia do zabiegu HIFU

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp
Urządzenia do zabiegu HIFU

Z wiekiem ludzka skóra traci elastyczność i staje się coraz bardziej zniszczona, nierówna. Kształt owalu twarzy zmienia się i obserwuje się opadanie jego poszczególnych części, zauważalne jest opadanie kącików ust, policzków, drugiego podbródka i opadanie powiek.

Urządzenia do zabiegu HIFU

Wszystkie te objawy zmian pojawiających się z wiekiem są ściśle powiązane ze zmianami włókien kolagenu i utratą elastyczności warstwy mięśniowo-powięziowej. Procedury kosmetologiczne przywracające młodość wykonywane są z pomocą urządzenia do zabiegu Hifu, które zapewnia lifting twarzy i ciała bez użycia skalpela.

Dlaczego urządzenia do zabiegu HIFU?

Zmiany w wyglądzie twarzy i całego ciała można uznać za wady kosmetyczne i dlatego powodują pewne problemy dla osób dbających o swój wygląd. Ci ludzie zaczynają szukać sprzętu do pielęgnacji twarzy i odmładzającego twarz, aby poprawić swój wygląd. Wcześniej bardzo często zmiany związane z wiekiem korygowano metodami chirurgicznymi. Ale współczesna medycyna i kosmetologia znacznie się rozwinęły i pozwalają osobom z tego rodzaju problemami skutecznie je wyeliminować bez interwencji chirurgicznej.

Urządzenia kosmetyczne wykorzystujące technologię HIFU są bardzo skutecznym sprzętem do usług kosmetologicznych, który pozwala na niechirurgiczny lifting twarzy i ciała. Zaletą urządzenia do zabiegu HIFU jest narażenie skóry na działanie fal ultradźwiękowych, które nie naruszają integralności skóry i pozwalają uzyskać dobry efekt po kilku zabiegach. Liczne testy tego sprzętu potwierdziły jego skuteczność i co najważniejsze, bezpieczeństwo.

Co oferują urządzenia do zabiegu HIFU?

Urządzenia do zabiegu HIFU są profesjonalnym sprzętem, używane w gabinetach kosmetologicznych w celu przeprowadzenia zabiegów odmładzających. Te procedury są praktycznie pozbawione skutków ubocznych, jeśli są właściwie wykonywane przez wykwalifikowanego specjalistę. Urządzenia HIFU do liftingu SMAS (tkanka podskórna – warstwa mięśniowo-powięziowa) wpływają na skórę za pomocą skoncentrowanej fali ultradźwiękowej o wysokiej intensywności, z punktowym ogrzewaniem powierzchni mięśniowej skóry i jej dalszą redukcją. Jedną z ważnych cech aparatu HIFU jest wpływ fali ultradźwiękowej nie tylko na skórę, ale także na tłuszcz podskórny.

Obecnie produkowane są modele wysoce wydajnych urządzeń HIFU, które służą do wyposażenia salonów i klinik kosmetologicznych. Modele różnią się rozmiarem i mocą, co pozwala wybrać urządzenie do różnej ilości zabiegów dziennie. Można kupić urządzenie do zabiegów HIFU i uzupełnić salon urody o naprawdę skuteczny sprzęt o doskonałych parametrach technicznych.

Funkcjonalność urządzenia do zabiegu HIFU pozwala właścicielowi salonu:

  • Przeprowadzać zabiegi odmładzające ciało i skórę twarzy w sposób niechirurgiczny
  • Napinać tkanki miękkie, podczas gdy widoczny wynik uzyskuje się po pierwszej procedurze
  • Przywrócić kształt twarzy, napinając zmarszczki, fałdy nosowo-wargowe i drugi podbródek
  • Uzyskać napięcie skóry policzków i kącików ust.

Funkcjonalność urządzenia do zabiegu HIFU pozwala pacjentom uzyskać:

  • Zagęszczenie i ujędrnienie skóry
  • Zmniejszenie drugiego podbródka
  • Podniesienie linii brwi
  • Konturowanie twarzy
  • Wygładzenie skóry wokół oczu
  • Zmniejszenie tkanki tłuszczowej.

Urządzenie HIFU pozwala określić cechy skóry każdego pacjenta, zidentyfikować obszary problemowe i określić metodologię dalszego przebiegu procedur. Właściciele salonów poszukują producentów urządzeń, którzy zapewniają serwis i wsparcie techniczne, dają długi okres gwarancji i zapewniają szkolenie w zakresie obsługi urządzeń. Należy zauważyć, że podczas szkolenia każda procedura jest szczegółowo pokazana, aby wykluczyć błędy w pracy wyszkolonych specjalistów.

Podziękowania za zdjęcia i wsparcie merytoryczne: https://medikapoland.pl/pl/20-hifu-sprzet-urzadzenia

0 0 votes
Daaj ocenę
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x