Chcesz zostać dziennikarzem portalu Wołów ? Pisać aktualności, wiadomości wywiady i budować soje portfolio dziennikarskie? Napisz do nas: biuro@zens.pl  tel: 533024116 A może jesteś świadkiem jakiegoś zajścia wydarzenia i chcesz się podzielić z innymi to też napisz! 

Wiosenne kolory w mieszkaniu

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp

O nadchodzącej wiośnie słyszymy już bardzo długo. Mimo iż nie możemy cieszyć się nią za oknem, możemy wiosenny nastrój wprowadzić do mieszkania. Pomogą nam w tym różnokolorowe wiosenne kwiaty, jakimi są hiacynty. Hiacynt od lat jest symbolem wiosny gdyż należy do grupy kwiatów, które jako pierwsze po zimie zaczynają kwitnąć. Hiacynty możemy spotkać w wielu pastelowych odcieniach kolorów takich jak: pomarańczowy, żółty, biały, różowe oraz najpopularniejsze fioletowy. Kwiaty te urzekają nie tylko wspaniałym wyglądem ale również zapachem. Dzięki hiacyntom, nadamy naszemu wnętrzu trochę koloru i wprowadzimy trochę kwitnącej wiosny. Aranżacja wnętrza za pomocą kolorowych wiosennych kwiatów, jest nie tylko łatwa ale sprawi nam tez wiele przyjemności.


3

Hiacynty bardzo ładnie prezentują się w białych koronkowych doniczkach, które są łatwo dostępne do zakupu w większych sklepach z dodatkami do mieszkań. Inną ciekawą alternatywą jest umieszczenie hiacyntów w metalowych wiadereczkach. W zależności od wielkości takiej doniczki może znajdować się w niej nawet kilka cebulek. Nowością dekoracyjną dla hiacyntów jest eksponowanie ich korzonków. Cebulkę, zamiast do ziemi, wsadza się do specjalnie wyprofilowanego naczynia wypełnionego wodą. Jest to bardzo nowoczesna dekoracja. Hiacynty mogą także dekorować nasz balkon. Nie musimy się martwić, że kwiaty zniszczą się pod wpływem niskiej temperatury. Przeciwnie, kolorowy hiacynt utrzyma się dłużej.

2

Pamiętaj, o tym że twoje wnętrze może zmieniać się nie tylko podczas remontu. Wprowadzając odpowiednie dekoracje możemy całkowicie odmienić wnętrze. Wiosenne dekoracje są bardzo przyjemnie odbierane nie tylko przez domowników ale przez wszystkich przebywających w takich pomieszczeniach. Jednak wiosna to nie tylko kwiaty, w jaki jeszcze sposób można wpuścić wiosnę do mieszkania?

0 0 votes
Daaj ocenę
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x