Chcesz zostać dziennikarzem portalu Wołów ? Pisać aktualności, wiadomości wywiady i budować soje portfolio dziennikarskie? Napisz do nas: biuro@zens.pl  tel: 533024116 A może jesteś świadkiem jakiegoś zajścia wydarzenia i chcesz się podzielić z innymi to też napisz! 

Własnoręczny zagłówek

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp

Kupując łóżko do sypialni, zwróć uwagę na to czy jest wyposażone w zagłówek. Często możemy wybrać opcję z zagłówkiem, ale nawet jeśli jest w komplecie można z niego zrezygnować i zaoszczędzić trochę pieniędzy. Sam zagłówek może kosztować nawet kilkaset złotych. Są metody na ominięcie takiego wydatku. Jednak zagłówek jest bardzo istotnym elementem wyposażenia łóżka. Przydaje się o podczas wieczornego czytania książki, czy oglądania wieczornego filmu. Zagłówek w pewien sposób ochrania także ścianę przed ewentualnymi zabrudzeniami. Całkowita rezygnacja z zagłówka nie będzie zatem dobrym wyjściem. Co więc zrobić by zaoszczędzić ale równocześnie wyposażyć swoje łóżko w zagłówek? Po prostu zrób go sama!2

Istnieje kilka ciekawych rozwiązań dotyczących własnoręcznego stworzenia zagłówka. Bardzo ciekawą propozycją jest zamontowanie karnisza na pewnej wysokości nad łóżkiem a na nim zawiesić ozdobne poduchy. W każdej chwili można zmienić ich poszewki, dostosowując do aktualnej aranżacji wnętrza. Jest to sposób na tradycyjną zamianę wezgłowia Jednak nie jest to jedyna metoda własnoręcznego wykonania zagłówka. Do tego możesz wykorzystać to co masz pod ręką. Możesz wykorzystać elementy drewniane, obszywając je tkaniną. Dekoracja takiego zagłówka jest dowolna, a mogą ją tworzyć na przykład kwiaty z filcu. Jeśli masz duże łóżko, swoistym zagłówkiem mogą być duże poduchy. Warunkiem jest jednak stopień ich twardości. Jeśli będą zbyt miękkie, nie będą wygodne.

1

Ciekawym pomysłem jest zrobienie półek, albo nawet szafek nocnych bezpośrednio za łóżkiem. Tą część oczywiście także oddzielamy poduchami. Jak więc widzimy, jest na prawdę bardzo wiele możliwości własnoręcznego stworzenia zagłówka. Jeśli dołożysz wszelkich starań to na pewno będzie on jedyny w swoim rodzaju a twój portfel będzie pełniejszy!

0 0 votes
Daaj ocenę
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x