Chcesz zostać dziennikarzem portalu Wołów ? Pisać aktualności, wiadomości wywiady i budować soje portfolio dziennikarskie? Napisz do nas: biuro@zens.pl  tel: 533024116 A może jesteś świadkiem jakiegoś zajścia wydarzenia i chcesz się podzielić z innymi to też napisz! 

Wnętrza glamour: projekt mieszkania w filmowym stylu

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp

Aranżacja stylu w jakim będzie urządzone nasze mieszkanie jest bardzo ważnym punktem w naszym remoncie. Nie należy w żadnym wypadku, kierować się modnymi stylami, które podobają się wszystkim tylko nie nam. Chęć bycia nowoczesnym nie powinna być większa od naszego samopoczucia w mieszkaniu. Wybierając zatem styl, którym będziemy się kierować podczas aranżacji naszego mieszkania, musi przede wszystkim pasować co indywidualnych cech naszego charakteru. Na styl wnętrza możemy spojrzeć pod różnym kątem. Z jednej strony może on zwracać uwagę na nasze zainteresowania, jak na przykład styl marynistyczny. Innym stylem podkreślającym nasze hobby, z całą pewnością będzie taki, który zwraca uwagę na gwiazdy Hollywoodu. Konieczne jest jednak stanowczy wybór barwy dominującej oraz zasad na których będziemy opierali swe działania. Musimy koniecznie pamiętać o zachowaniu zdrowego dystansu i patrzenia trzeźwym spojrzeniem na nasze dekoracje.

2

Takie działanie z całą pewnością uchroni nas przed wprowadzeniem do pomieszczenia niechcianego nieładu albo wręcz kiczu. Wspaniale prezentują się wnętrza, które zawierają dekoracje z motywami filmowymi. Jest to wspaniały styl dla fanów kina. Styl ten lubuje się w różnego rodzaju obrazach oraz plakatach. W żadnym wypadku nie muszą one dotyczyć tylko i wyłącznie nowoczesnego kina. Jednak czy my będziemy dobrze czuli się w takim pomieszczeniu zależy tylko i wyłącznie od naszej osobowości. Taka stylizacja wspaniale odnajdzie się w pokoju dziennym oraz w sypialni. Niektórzy decydują się na takie rozwiązanie także w swoich łazienkach.

1

Jeśli filmowy świat jest nasza pasją, same dokładnie będziemy wiedziały co w pokoju powinno się znaleźć a czego unikać. Nie ma także z góry narzuconych kolorów pasujących do tego stylu. Mamy zatem w tym wypadku dowolność. Polecana jest jednak spokojna paleta barw, gdyż te intensywne barwy często wywołują w nas negatywne emocje.

0 0 votes
Daaj ocenę
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x