Chcesz zostać dziennikarzem portalu Wołów ? Pisać aktualności, wiadomości wywiady i budować soje portfolio dziennikarskie? Napisz do nas: biuro@zens.pl  tel: 533024116 A może jesteś świadkiem jakiegoś zajścia wydarzenia i chcesz się podzielić z innymi to też napisz! 

Wnętrze prosto z katalogu

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp

Wielu z nas marzy o wnętrzu, takim jak w katalogach o aranżacji wnętrz. Stylowe, magiczne i urocze. Nie wierząc we własne siły i możliwości stworzenia czegoś wyjątkowego i równie zachwycającego, postanawiamy skopiować widok z obrazka. W katalogach, nie rzadko podawane są sklepy oraz ceny wystawionych produktów. Zauroczeni, katalogowym wnętrzem, na ślepo kupujemy, co co znalazło się na zdjęciu. Czy jest to dobry pomysł na zaaranżowanie wnętrza swojego mieszkania?

Okazuje się, że takie działania to najczęstszy i zarazem największy błąd aranżacyjny. Takie kopiowanie nie zawsze się udaje. Nie raz po prostu nie możemy dostać w sklepie wszystkich pozycji ze zdjęcia, na siłę kupujemy coś innego (podobnego), a w rezultacie nasze wnętrze nie współgra ze sobą. To co oglądamy w katalogach, oraz w internecie powinno nas inspirować do stworzenia czegoś wyjątkowego. Po za tym, to co widzimy w katalogach, nie zawsze znajduje praktycznego zastosowania w codziennym użytkowaniu. Przykładem mogą być piękne białe ściany, które przy małym dziecku w domu raz dwa będą czarne. Albo meble z ostrymi kantami, które będą utrudniały swobodne poruszanie się.

Jeżeli aranżacja wnętrza to twoje aktualne wyzwanie, to na początku powinnaś sporządzić listę, na której opiszesz to co przede wszystkim jest dla ciebie ważne. Warto zastanowić się nad miejscem na schowanie wszystkich potrzebnych rzeczy. Z pewnością pokój dzienny bez żadnych mebli odpada. Niski stolik kawowy, kusi swoim wdziękiem, ale jeśli masz możliwość postawić w mieszkaniu tylko jeden stół to czy na takim będzie ci wygodnie będzie jeść obiad z rodziną? Aranżację swojego wnętrza powinnaś przemyśleć przede wszystkim pod kątem praktycznym. Rzecz jasna, możesz dążyć do zachowania we wszystkim pewnego stylu, ale nie może to być zrobione kosztem funkcjonalności. Zdjęcia katalogowe, choć potrafią urzec odbiorcę, nie zawsze są dobre by je wykorzystać w realnym świecie.

0 0 votes
Daaj ocenę
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x