Chcesz zostać dziennikarzem portalu Wołów ? Pisać aktualności, wiadomości wywiady i budować soje portfolio dziennikarskie? Napisz do nas: biuro@zens.pl  tel: 533024116 A może jesteś świadkiem jakiegoś zajścia wydarzenia i chcesz się podzielić z innymi to też napisz! 

Wnętrze Skandynawią naznaczone

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp
Wnętrze Skandynawią naznaczone

Dążenie do osiągnięcia pełni zadowolenia aranżacyjnego tkwi niemal w każdym inwestorze. Chęć otaczania się pięknymi, naturalnymi przedmiotami – również. Stąd też i stale rosnąca popularność takich miejsc jak sklep z oświetleniem skandynawskim – znaleźć w nim można wiele ciekawych inspiracji wzorowanych na nieśmiertelnymi minimalizmie. Poznajmy zatem bliżej urok stylu skandynawskiego we wnętrzu.

Wnętrze Skandynawią naznaczone

Surowość z naturalnością w duecie

Skandynawskie lampy, meble czy dodatki od lat słyną z dość dużej surowości zaklętej w prostej formule naturalności. Zwolennicy stylu skandynawskiego wybierając materiały naturalne hołd składają więc drewnu, marmurowi, metalowi czy wełnie. Zamiłowanie do tych struktur widać we wnętrzu mieszkalnym, a dodatki z kolekcji Madame Stoltz tylko dodawać mogą całości ciekawego, ale zarazem pięknego oraz funkcjonalnego, uroku.

Produkcja hand made na topie

Styl skandynawski we wnętrzu, inspirowany Indiami, jak jest w przypadku marki Madame Stoltz, nie byłby tak ciekawy dla oka i ducha podziwiającego, gdyby nie fakt, że wszystkie z produktów wykonywane są ręcznie i powstają nie gdzie indziej, jak właśnie w Indiach. To więc, co fabryka zamknęłaby w standardowym, hurtowym niemal kształcie czy formie, tutaj przybiera postać nieco niedoskonałą, ale niepowtarzalną. Taką, której oczekiwać będą współcześni inwestorzy planujący nietypowe i zupełnie wyjątkowe urządzenie wnętrza własnego, wymarzonego „M”.

Dwie kolekcje dla wymagających

Dostępność lamp skandynawskich, mebli czy dodatków z kolekcji Madame Stoltz podzielić można na dwa sezony: jesienno – zimowy oraz wiosenno – letni. Zaznaczyć jednak trzeba, że wszystkie z serii są dość krótkie i dostępne wyłącznie przez kilka miesięcy. Z pewnością jednak każdego potencjalnego kupującego zachwyci pełna dostępność kolorów czy wzorów oraz odwołań do stylu boho – tak więc mnogości sznurków, frędzli czy rattanu.

Styl skandynawski we wnętrzu da się polubić już od pierwszego wejrzenia. A jak miło się później przebywa we wnętrzach nim wypełnionych… Inspiracji w tym temacie warto szukać w sklepie Casa Bianca właśnie.

0 0 votes
Daaj ocenę
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x