Chcesz zostać dziennikarzem portalu Wołów ? Pisać aktualności, wiadomości wywiady i budować soje portfolio dziennikarskie? Napisz do nas: biuro@zens.pl  tel: 533024116 A może jesteś świadkiem jakiegoś zajścia wydarzenia i chcesz się podzielić z innymi to też napisz! 

Wnętrze w stylu skandynawskim

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp

Twoje mieszkanie może stać się oazą nowoczesności w mgnieniu oka. Wystarczy wprowadzenie kilku trików, charakteryzujących styl skandynawski. Urządzenie wnętrza w tym stylu nie jest wcale trudne. Przede wszystkim musisz mieć przed oczami wizję wyglądu twojego przyszłego mieszkania. W jej stworzeniu pomogą ci artykuły podobne do tego oraz oglądanie katalogów, ze zdjęciami wnętrz promujących ten styl. Styl skandynawski to przede wszystkim biel. Takie jasne kolory pomagają rozproszyć światło w naszym wnętrzu, dzięki temu pomieszczenie wydaje się być większe. Ale to nie wszystko. Jasne kolory wyraźnie poprawiają nam nastrój. Długotrwałe przebywanie w ciemnych i ponurych pokojach może wprawić nas w wręcz depresyjny nastrój. Masz już zatem podstawę swojego wnętrza – jasne kolory najlepiej biele. Wraz z tą bielą musi iść odpowiednie naświetlenie. Światło oprócz swojego podstawowego zadania nada wnętrzu osobliwego uroku.

3

Dzięki tym dwóm zasadom sprawisz, że twoje mieszkanie stanie się bardzo przytulne oraz optymistyczne. A co można powiedzieć na temat mebli i dodatków? Charakteryzują się one elegancką i bardzo funkcjonalna prostotą. Meble zazwyczaj nie mają żadnych zdobień i są wykonywane w jednym kolorze. A co do dekoracji, to styl ten rządzi się zasadą – im mniej tym lepiej. Duża liczba obrazków, zdjęć w ramkach, figurek czy wazonów jest wręcz zabroniona. Właśnie dlatego wnętrze urządzone w tym stylu n pierwszy rzut oka wydaje się zimne i surowe. Rzecz jasna jest to tylko pierwsze wrażenie.

2

Rzeczywistość jest inna, i przyjazna przede wszystkim dla pań domu, które nie muszą sobie zaprzątać głowy czyszczeniem wszystkich ozdób. Mycie mebli ogranicza się do przetarcia ich z kurzu ściereczką. Mała ilość dekoracji nie oznacza ich całkowitego braku. Postaw na coś wyszukanego o unikalnym design. Stworzenie wnętrza w takim stylu okaże się dla ciebie z całą pewnością bardzo dobrym wyborem.

0 0 votes
Daaj ocenę
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x