Chcesz zostać dziennikarzem portalu Wołów ? Pisać aktualności, wiadomości wywiady i budować soje portfolio dziennikarskie? Napisz do nas: biuro@zens.pl  tel: 533024116 A może jesteś świadkiem jakiegoś zajścia wydarzenia i chcesz się podzielić z innymi to też napisz! 

Wyposażenie małego przedpokoju

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp

Najwyższy czas byś zwróciła uwagę na najmniej docenione miejsce w twoim domu, a mianowicie przedpokój. Rzadko kto tak naprawdę zdaje sobie sprawę, że to właśnie przedpokój jest swoistą wizytówką naszego mieszkania. Tuż po otworzeniu drzwi wzrok gościa sięga najpierw do przedpokoju. Często też otwieramy drzwi różnym przedstawicielom handlowym czy dostawcą pizzy, osoby takie mają możliwość zobaczenia tylko przedpokoju, które jest zapowiedzią stylu panującego w domu. Jednak przedpokój nie pełni tylko funkcji stylistycznej.

1

Rola przedpokoju w formie praktycznej jest bardzo duża. Zaraz po wejściu do mieszkania, w przedpokoju zostawiamy kurtkę, oraz obuwie czy parasol. Buty mogą być ubrudzone a parasol czy kurtka mokry. Przedpokój oddziela więc to to na zewnątrz od tego co w środku naszego mieszkania. Jeśli powierzchnia naszego przedpokoju pozostawia wiele do życzenia, powinniśmy dobrze przemyśleć jego aranżację. W przedpokoju z całą pewnością nie może braknąć chodniczka, na którym będziemy zdejmować buty. Powinna znajdować się także szafka na buty. Kolejnym ważnym elementem jest wieszak. Ze względu na oszczędność miejsca poleca się wieszaki ścienne. Jeśli w naszym pokoju znajduje się jakaś wnęka, choćby mała to powinniśmy ją jak najlepiej zagospodarować. Zasłonięcie takiej wnęki nie stanowi żadnego problemu, a możemy ją wykorzystać – w zależności od jej wielkości, do przechowywania środków czystości, mopa a nawet odkurzacza.

2

Nieodłącznym elementem każdego przedpokoju jest lustro. Każdy został stworzony z poczuciem estetyki, mniejszym bądź większym i każdy lubi skontrolować swój wygląd. Jeśli lustro będzie znajdować się na przykład w łazience, możemy być pewni że domownicy już w obuwiu będą zaglądali tam gdzie jest lustro. Lustra mają jeszcze jedną wielka zaletę. Optycznie potrafią powiększyć nawet bardzo małe pomieszczenie, które dodatkowo dobrze oświetlone będzie sprawiało wrażenie o wiele większego.

0 0 votes
Daaj ocenę
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x