Chcesz zostać dziennikarzem portalu Wołów ? Pisać aktualności, wiadomości wywiady i budować soje portfolio dziennikarskie? Napisz do nas: biuro@zens.pl  tel: 533024116 A może jesteś świadkiem jakiegoś zajścia wydarzenia i chcesz się podzielić z innymi to też napisz! 

Zadbaj o silnik swojej kosiarki spalinowej

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp
Zadbaj o silnik swojej kosiarki spalinowej

Kosiarka to jeden z najważniejszych, o ile nie najważniejszy element wyposażenia każdego ogrodnika. W szybki i efektywny sposób pomaga nam zadbać o wygląd murawy. Bez względu na to, czy posiadasz niewielki trawnik wokół swojego domu, czy pielęgnacją i konserwacją ogrodów oraz trawników zajmujesz się zawodowo, sprawnie działający sprzęt to podstawa. Na co zwracać uwagę, decydując się na kosiarkę spalinową?

Zalety kosiarek spalinowych

Kosiarki spalinowe zyskują coraz większą popularność także wśród właścicieli mniejszych ogrodów. Są niezależne od źródła prądu i jest to jedna z największych zalet urządzeń tego typu. Możesz być pewien, że kosiarka spalinowa dotrze do najbardziej oddalonych i niedostępnych części Twojego ogrodu, a Ty nie będziesz musiał martwić się o wystarczającą długość kabla. Zbyt krótki kabel okazuje się częstym problemem w przypadku kosiarek elektrycznych, natomiast jeśli jest zbyt długi i plącze się, łatwo wtedy o chwilę nieuwagi i wypadek.

Dzięki dużej mocy silnika kosiarki spalinowe są bardzo wydajne i poradzą sobie nawet z wysoką trawą. Tak wydajny silnik pozwala pracować kosiarce spalinowej nawet w najtrudniejszych warunkach.

Sprawny silnik kosiarki

Sprawnie działająca kosiarka spalinowa to przede wszystkim wytrzymały i dobrej jakości silnik. Niezależnie od firmy, którą wybraliśmy, powinien on być w świetnej kondycji, aby kosiarka mogła jak najdłużej służyć nam w najbardziej efektywny sposób.

O czym należy pamiętać, aby silnik naszej kosiarki spalinowej był dobrą inwestycją na lata? Przede wszystkim najbardziej istotna jest regularna wymiana oleju. Dzięki temu silnik będzie bardziej wydajny, a przez to będzie służył nam dłużej. Niestety czasami sama wymiana oleju nie wystarcza i pomimo najszczerszych chęci i odpowiedniej konserwacji, naprawa bądź wymiana poszczególnych części w silniku kosiarki jest niezbędna.

Silnik to urządzenie o skomplikowanej budowie, złożone z wielu części, dlatego warto zadbać o to, aby składające się na niego elementy były jak najlepszej jakości. Wybierając je, warto zwrócić uwagę na części do silnika Briggs&Stratton. Ta amerykańska marka z ponad stuletnią tradycją to niekwestionowany lider na rynku kosiarek spalinowych i części silnikowych. Briggs&Stratton łączy doświadczenie z nowoczesną technologią, dlatego jej produkty to pewna i wartościowa inwestycja. W zależności od tego, czego potrzebuje silnik Twojej kosiarki spalinowej, marka oferuje szeroki wybór części i zamienników, od filtrów powietrza po uszczelki i kliny.

Pełen asortyment części silnikowych marki Briggs&Stratton znajdziesz tutaj: https://ogrodexmilicz.pl.

0 0 votes
Daaj ocenę
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x